Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Coreea de Sud - Cehia 2-1 » Răsturnare spectaculoasă: asiaticii încep cu dreptul Campionatul Mondial!
0
Primul schimb de replici de la Mondial » Antrenorul a început să râdă: „Norocul lor, altfel le dădeam cinci!”
0
Selecționerul a surprins pe toată lumea după deschiderea Mondialului: „Erau disperați, nu știau ce să facă!”
0
Mexic a învins Africa de Sud în deschiderea Campionatului Mondial
17
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Culisele ședinței PNL: atacuri la Nicușor Dan, puciști sub observație și ...
Libertatea
Decizia a buna , nu e vina ligii sau a echipelor , e vina Antenei 1 ca nu vrea sa schimbe programu de duminica , unde are Divertis. Si asa , de GspTv pe Upc vad ca sa uitat.
bate g-u-n-o-ierii am scris dar ma cenzureaza gsp-ul ? de ce ?
Io totusi nu inteleg dc nu a pus ultimul meci Duminica ? Asa era LOGIC ! in fine e binisor si asa
naspa forte naspa programarea
programarea este facuta foarte naspa , meciurile importante ar trebui s-a se joace sambata si duminica seara si nu vineri cum se joaca de obicei,dar asta este cine plateste hotareste , hai staua
Era si normal sa modifice data de disputare a partidei.Orice om sanatos realiza ca nici un jucator care joaca miercurea in deplasare cu echipa nationala nu poate juca vineri la capacitate maxima.In mod normal meciul trebuia sa se dispute duminica,dar ce este normal in liga lui Mitica.
personal organizarea etapei mi se pare de K KT. nu inteleg de ce etapa se desfasoara pe durata a 3 zile daca vineri e doar un meci si duminica 2. parerea mea e ca unirea si timisoara trebuiau sa joace vineri sau duminica la o ora de liga 1 nu de liga 2.
sa dau clanta la toti dinamovistiiii
@Pascal c-ta,nu te mai umfla atat!Ptr. cunostintele tale generale,afla ca denumirea de "caini rosii" v-au dat-o rapidistii:militieni comunisti!N-ai vrea sa ne explici cum a iesit Camataru "gheata Europei"?si de ce nu s-a mai decernat acel trofeu in anul respectiv?
Da' io nu ma schimb: LA PUSCARIE, MITICA LA PUSCARIE...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.