Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
perfect de acord in cazul asta,este exact ce mi-as dori si eu
wooops..... poti vb civilizat?
asta am zis-o si eu, desi mi-aas fi dorit sa piarda cfr pentru ca o consider o eventuala campioana total nemeritoasa totusi nu ar fi corect sa piarda asa, dar ce facem? ca nici U nu merita sa piarda, aia e problema.Conlcuiza e ca fotbalul pierde oricum indiferent de decizie si singurul vinovat e mascariciul Tudor.O singura decizie ar fi moral corecta rejucarea de la sscorul de 0-1 din min 27 dar regulamentar nu se mai poate!
Majoritatea stelistilor va duc dorul și va așteaptă în prima Liga ! Pt mine ca membru al galerie Steaua in 1986 stiu ca fara sezonul vostru miraculos ni 1981-1982 si Dinamo 1983 aventura Hamburg, Steaua nu câștiga Cupa Campionilor . Pepiniera voastră și cea argeșeană au produs fotbaliști buni cat tot Ardealul în 100 de ani.
sper sa existe stiinta, eu sper sa nu mai fie sustinuta deoameni de nimic ca tine, care n-au nici o treaba cu fotbalul care intra pe forumuri doar sa injure nu doscuta niciodata despre fotbal sau altceva serios, ci doar cu instigarea si jignirea altor fani.
nici prin cap nu mi-a trecut sa bat in cineva,chiar am si zis ca la toti ne-ar conveni sa piarda cfr,chiar si mie,dar nu e corect,asta am zis de nenumarate ori
tu ai privit la tv meicul?ce parere ai tu,a ta personala despre ce s-a intamplat si daca poti un exercitiu de imagineatie gandeshte obiectiv fara sigla stelei,de ce a oprit tudor meciul si cine are dreptate dupa tine.Poti?si pe urma mai vorbim daca tu spui ca organizarea a fost perfecta si U n-are nici o vina ci vinovat e ....cadu
imi cer scuze, asa mi-ai lasat impresia, ma mai insel si eu stii de ce? tocmai pentru ca sunt multi dinamovisti sau altii , ma rog anti stelsiti care fac lucrul asta si chestia care ai insunuat-o aia cu vina organizatorilr mi s-a parut stupida de aia am crezut ca bati apropo la steaua, dar in fine, fiecare are dreptul la o parere, daca te ajuta la ceva imi cer scuze ca te-am jignit si putem discuta civilizat daca doresti.
Ieri ceilalți bozgori de la Tg Mureș au pierdut și se duc în B azi CFR o ia in gura. Ce zile frumoase avem. Sa ma spun de Ti care la 2-0 și un om in plus pierd 2 punct printr-un autogol chiar lângă mal ?
Cica o sa amane verdictul precum in cazul "Transferurilor" , "Loteria Romana" sau "Valiza" . Aflam la toamna lui 2014 ce se hotareste . :))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.