Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
13
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
A oprit FCSB - Fenerbahce pentru că... așa a vrut el! Incidentul care nu s-a văzut la TV
0
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
2
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
3
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
daca lua TIMISOARA campionatul spuneai ca an RO e fotbal de foarte buna calitate iumee ma coteiule forzaaaaa otelullllll
nu aveai emotii ca doar la 21 de puncte pe greseli enorme de arbitraj mai greseau fluierasii inca odata ca doar nu era nici o treaba cine sa ii traga la raspundere mamicutza lu stan...poate?
udrea dupa 21/05 va disparea de pe "sticla", adica va disparea ge/se/pe-ul
Chiar daca nu obtine niciun punct il C.L., Otelul tot CAMPIOANA tarii este!!! Spre disperarea frustratilor care joaca doar... din gura, la Becali TV! Pardon, GSP-TV...
V-a cam tremurat chilotii asa-i? :)))))))
Daca se judeca de mafia din Rrromanika sw juca meciul, in ciuda tuturor regulamentelor sportive!!! Restul lumii judeca dupa regulamente si legi!!!
Iancule esti in perfuzii deja? Jigódie de om ce esti... Udrea sa-si bage unghiile in gat, asta nu se poate numi jurnalist. A acceptat banii lui Iancu ca sa scrie porcarii pe aici.
Deci daca joaca asa ca in campionat o sa aduca puncte pentru romanika din Champions League.....fara coment...!!!!!
Se cam batea cacatul de Stan ca nu ia Poli licenta, na fraiere ca a luat-o!
Pana la urma au castigat campionatul cei mai buni . Felicitari Otelul ! Daca jucati asa si in C.L . sunt sigur ca veti aduce si puncte ... Va urez succes !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.