Alte știri din fotbal
Clubul din Superliga, bătut zdravăn în penultimul amical al verii
0
Rapid, aproape de un atacant atipic » A ajuns vârf din întâmplare și nu este obsedat de goluri
1
Al doilea gol în Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
2
S-a trezit CFR Cluj! Al doilea transfer al zilei: „Bine ai venit!”
3
Știri din fotbal internațional
Fără precedent! Federația l-a îndemnat să-și dea demisia, după rușinea de la Mondial
0
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Trebuia sa-i dea lui Screciu cartonas rosu sa fie tot tacamul .Daca brigada asta mai arbitreaza vreodata Craiova echipa n-ar trebui sa se mai prezinte la meci.In loc de fault in atac dau invers.Burleanu sa plece .
iarasi ai avut dreptate,ca si in cazul clonei csa:)) ha ha ha. meciul se joaca,a fost dezapezit gazonul. ha ah ha. universul asta isi bate joc de tine bai pensionar ramolit.
interventia FRF ce inseamna asta? simplu, politica. Inseamna este sustinut de partid. Care partid?
la cum ati scris voi stirea asta zici ca au fost deportati in siberia
A fost rezolvat cazul disparitiei misterioase a carului de transmisie, a fost gasit intr-un apartament insalubru din Buzau, unde, in mod inexplicabil, au mai fost gasite cateva "artefacte" de pop-culture romanesc, cum sunt prosopul lui Marica, diploma de Ase a lui Hagi si puloverul de taximetrist al lui Sumudica!
Nu inteleg de ce ar trebui sa se dispute miine si nu la o data ulterioara... Ca asa vrea cine ???
Ai imbatranit si tot prost ai ramas, pensionarule! Ce instalatie poate sa-ti incalzeasca tie gazonul pe urgia de acolo, Trasnea? Doamne apara si pazeste!!
Trebuia amanat meciul din start,de dimineata,se stia de cateva zile ca urmeaza probleme cu ninsoarea.Si noi ca spectatori ce fotbal sa vedem pe vremea asta? ati pus oamenii in pericol pentru ce? dar asa este in Romania grija pentru siguranta angajatului/omului in general este sub zero."Dar de ce pleaca oamenii spre alte tari? nu mai gasim angajati"...nu stiu nenicule,este chiar un mister
trebuia sa porneasca instalatiile de anti zapada, anti vant si in general de anti iarna.
...iarna i a luat prin surprindere ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.