Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Prostalule! Nasparli sunt cei din neamul tau!
Huo, bă, agramat nașparliu!
Sa te preocupe familia ta. Prostalaule. ***. Esti exemplu viu. Gretos natarau, iti pica in B adoratii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„Nu patesc ceva” ... Hotărât lucru, tu ești „Neistețul forumului”! Apropo, cu cine din familia ta semeni atât de neisteț?
Nu patesc ceva. Riscul este pt tine. Crapi de frustrare . Un prostalau mai putin. Dinamovist gretos ce esti.
Neistețule, ce-i cu toate spumele astea la botul tău? Nu te gândești că, tot agitându-te, riști să-ți crească presiunea pe venă și, implicit / iremediabil, să-ți pocnească o lampă la scufiță? În definitiv, un agramat mai puțin pe forum!
ProstuL de Mos Gerila sa se preocupe de tantalaii lui dinamovisti. Ba prapaditule, ai impresia ca te considera cineva inteligent sau scolit? Prostalaule!
Nu am mai multe conturi. Ăsta l-am avut mereu. Și da, am trecut pe la școală și ca să învăț ceva, nu doar să joc fotbal în curtea școlii. Deși era plăcut tare fotbalul ăla jucat pe ciment :).
Adevărații isteți nu scriu niciodată „clasamentu”! După atâtea (și atâtea) greșeli gramaticale, sunt din ce în ce mai sigur că, la școală, tu ai fost „Neistețul clasei”. Nu-i exclus ca ai tăi colegi să-ți fi scris (la blat) cu creta pe spate această „remarcă” și să-i fi umflat râsul ori de câte ori se uitau pe direcția ta. Acum, după ce ai scăpat de școală, ușor-ușor, ai devenit „Neistețul forumului”.
Observ că ești de-al meu în ce privește preocuparea de a scrie (cât mai) corect în limba română. Totuși, pentru a nu te confunda, sub ce (alt) cont ar trebui să te recunosc?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.