Alte știri din fotbal
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipele de start
0
Gigi Nețoiu a numit „singurele trei cluburi stabile financiar” în Superligă
0
Titularul lui Dinamo aflat la final de contract le dă speranțe fanilor: „Trebuie să ne punem de acord! Sunt o persoană loială”
0
Antrenor român, bulversat după ce a vizitat o academie din Ungaria: „Cine din România are așa ceva? Nu facem nimic!”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Manchester United cere transferul lui Cole Palmer: „Nu poți depinde doar de Bruno Fernandes!”
0
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
In total dezacord cu tine. Astia care sunteti asa , gata nu merge schimba, luati-va de mana cu Becali. Aveti exemplu perfect in fata voastra si NU intelegeti. Lasati-l pe Burca la FCSB 6 luni ....sa vezi ce face acolo. E greu sa va intre asta in bibilica . Nici Luis Enrique NU e bun deloc, hai afara cu el ! Mai oameni buni , ce credeti ca totul este noroc noroc noroc? Sau ghinion ghinion ghninion ? Nu merge chiar asa. Ia o si tu pe prima de pe strada, si dupa o cafea insoara-te cu ea. Pai asa merge ?
***! *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bă, da' prostălăi sunteți voi gigiștii! Pământ! A tunat și v-a adunat pe toți din resturile carului cu proști răsturnat la Caracal. V-ați strâns toți sub *** protectoare a ciobanului grețos. ***. Va feriți de sinele de tramvai sa nu va curentați ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"... că este pe același palier cu Eugen Voicu și Andrei Nicolescu, fondatorii Red&White". Este vorba de Burca. Afirmatia respectiva ne duce cu gandul la faptul ca si la teapa cu spaniolii erau oficiali dinamovisti pe "aceeasi lungime de unda cu Cortacero"!!! Ca si acum, dupa cum merg treburile, dupa cum se recepteaza declaratiile, R&W asta e tot un fel de clan Cortacero!!!
Si chiar de ar fi asa... tot e mai bine decat la clubul prostimii. Nu tu stadion, renegati de fostele glorii, schimbari facute direct din canapea, arbitraje de casa in fiecare etapa. E mare ekipa fcberceni, spaima spaimelor. Sunteti toti dupa chipul si asemanarea ciobanului. Altfel nu ati putea sustine circoteca aia.
urmeaza B,bubico!!
Sunt stelist nu gigist, in acelasi timp sunt capabil sa apreciez un proiect gandit cu cap de Sucu la Rapid, un proiect foarte bun la Farul sau la U Cluj. Daca voi dinamovistii nu aveti capacitatea intelectuala de a aprecia ce e bun si in alte echipe decat doar la Dinamo atunci stati doar in aia 2-3 neuroni care va alimenteaza vorbirea limitata. ????
Omul a zis adevarul, tristule.
Nu are loc de brelocuri că M&M și de alții că el, care stau agățați de locurile astea de parcă sunt date cu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de unde stie mafalda-duta ca a pierdut vestiarul??? pe vremea cind ziarul sportul sau sportul popular aparea, cu multi ani in urma, 90% dintre ''prea-priceputii'' redactori de azi nu aveau loc!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.