Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Se transforma pe dracu.La ce lot are CFR nu prinde nici banca de rezerve.Probabil pentru CFR 2 l-au luat..
Pentru Fcsb era și este un pariu pierdut dar, pentru haurarii de la Cfr este mână cerească...Moca ! Nu contează că nu stie fotbal la ei oricum mai toți sunt cu roaba!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A la Musi!
Baiatul e slabut. Nu are valoare de nivel inalt. L-au luat de umplutura
Nu pare o achizitie stralucita momentan, dar cine stie? poate daca joaca si el la un club la care nu-l face patronul cu ou si cu otet dupa fiecare meci, reuseste sa fie mai bun.
Le-a bagat Jiji calul troian...pana la urma s-a tinut de cuvant! Doar ca o sa vedem un cal care se transforma in armasar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.