Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Vezi ...exceptia de la regula !!!
Si totusi am un prieten, un tip astenic, fumator si dezordonat care s-a cadorisit cu asa ceva. In mandria lui de a-si face partenera fericita a inceput sa-si loveasca "baietelul" cu palma peste frunte ca sa intarzie momentul (asa cum fac starurile din filmele pentru adulti). A abuzat de acest procedeu si s-a ales cu un fel de aspermie psihogenica. "Baietelul" lui nu mai vrea sa scuipe. Partenera lui a inceput sa-si puna intrebari "Nu mai sunt frumoasa ?".O gramada de probleme...L-a lasat .. i-a spus sa se impace cu "baietelul" sau si faca o mai gaseste libera sa o anunte... Cam asta e situatia. :)
Rosie ai imbracat cu city,acum le am facut roz!!!!beeeee!!!!
Stai puțin ca băiatul spune un lucru interesant. Anume ca FCSB a scăpat in 2003 de niște datorii din 2002, 2001, etc. Pe care LE-A FACUT CHIAR EA, nu, ca altfel cum sa scape de ele? Eu nu pot scapa de datoriile tale, ci doar de ale mele, corect? Ei, acum ia gândește-te ce spune el de fapt și întreabă-te daca isi da seama de gafa pe care a facut-o.
Ca sa mori cat mai tarziu ( valabil pe orice munte ) trebuie sa faci antrenament profesionist , sa beneficiezi de hrana adecvata , fara excese si o mostenire genetica buna . Valabil si in fotbal ...
da ,este rosie si scrie mare cu alb :RESPECT CORTACERO!:))
probabil solutia era insolventa ,cam atat ,de ce mereu judecati cu alta masura Steaua?
Inseamna ca ti ai procurat vesta din colectia noua ca latrii subtire ca iosif,mme latra subtire dupa master!!!!!!beeeee!!!!!
Ai dreptate. Asta prostu sta la plaja in spania si desteptii ii finanteaza clubul!
Aia care l-au tinut pe cioban sa n u fie dezafiliat in 2003, cand a lasat datoriile pe vechiul ONG si a mutat activitatea pe firma FCSB. IN mod normal solutia legala era dezafiliere pentru FCSB si puscarie pentru cioban.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.