Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
l-a facut taman bun de bagat la cuptor pe ratoi :))))))))))))))))))))))
Chiar te-nteleg. Singurul scenariu in care nu mi-as dori ca voi sa pierdeti un meci ii unul in care asta ar insemna sa luam noi titlul. SI asta pentru ca ma amuza sa citesc postari gen (dupa meciul in care ati bagat juniori sezonul trecut): "noi (fcsb) v-am facut campioni". Mai ramane sa posteze random UNITI PENTRU TITLUL 7 AL FRANEI.
Buna asta :))))
Pe mine nu ma intereseaza cine cu cine tine. Eu am o parere, dar nu calc pe cadavre ca sa conving pe cineva. Eu sunt suporter, imi fac treaba de suporter pentru ca asta imi place sa fac. Vezi, comentariul tau de mai jos cu "autoincendierea", nu o inteleg. E de la MM? Ca sarbatorim? Suporterii echipelor mari din Europa sarbatoresc si ziua in care au reusit sa captureze un steag al suporterilor rivali. Pentru ca asta e "meciul" lor. Faptul ca Becali are bani si ii cu para pe cei mai buni, iar consucatorii lui Dinamo n-au bagat 50 de bani in clubul asta de 15 ani incoace, e un motiv de lauda pentru un suporter, inseamna ca nu inteleg eu termenul. Sa ma laud cu banii altora, sa imi bat joc de ceilalti ca is aproape de faliment? Pueril. Unii isi doresc desfiintarea lui Dinamo, eu plang dupa duelurile cu Steaua, Rapid, Craiova, cand ceea ce se intampla in tribune eclipsa ceea ce se intampla pe teren.
Numai tu înțelegi ce vrei sa zici.Probabil nu iei de unde trebuie.Stii ce zic?
Republika Nord Koreeana Romania, am iesit la proteste in 2 tari europene nici la unul nu am fost legitimat nici macar intrebat de ceva, Jandarmeria apara Hotia in Romania si intimideza cetateanul onest, Stat politienesc !
Mersi!
Nu neaga nimeni ca e infractor si ca probabil nu a platit pentru tot ce a facut. Dar si tu trebuie sa recunosti ca sunt infractori neprinsi peste tot, si nu ma refer doar la Cortacero. Dar moral, clubul in sine nu are nicio vina ca fost tranzactionat si aruncat murdar dintr-o parte in alta. El a ramas in Liga 1 din 1947, deci FCSB e Steaua. E doar parerea mea, oi fi eu *** si prost si ce vrei tu sau in eroare. Faptul ca o justitie zice ceva, nu imi schimba mie parerea. Si multi comentati ca sustinatori ai altor cluburi. Si lasati peluza sud, ca erau fara tricourile lor negre la meciurile FCSBului si cantau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu-ți recomand,eu te fooooouuuut in gură, *** proastă.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa stii ca am avut dilema asta, cand Steaua se batea cu CFR la titlu, eu cu cine tin la CFR-Dinamo? Si am zis, ba parca e mai misto sa piarda dinamo. Sper ca ti-am raspuns la intrebare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.