Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prima conferință în calitate de antrenor al FCSB
0
„UEFAntasticul” din Steaua - Rapid, dat dispărut de Poliție, apare pe teren, înconjurat de vedete!
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
2
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Știri din fotbal internațional
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
0
Mărturia șocantă a unei foste vedete de la Real Madrid » „Am stabilit un record într-o singură zi. Am băut 70 de beri”
0
Gestul uriaș făcut față de Cristi Chivu de unul dintre căpitanii săi: „Asta arată ceea ce înseamnă el la Inter!”
0
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
5
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
nu a existat niciun pistol .A visat Popa pistoale.Sa convis toata lumea ca nu e zdravan.A venit cu arbitri si cu bani de la o echipa moldoveana ca sa le dea punctele etapa viitoare.Nu le-a iesit pasenta si au visat pistoale!!!!!!
bei moldovenilor jegosi gura mai mica..in galeria iasiului faceau gura numai tacani de 13 ani..cu aia veniti in deplasari?le ajunge alocatia?si trebuia sa le rupem picioarele iesenilor ptr ca sunt niste nesimtiti..si arbitrii au fost moldoveni..niste nesimtiti
Ca s-au luat jucatorii si antrenorii la harta la sfarsitul meciului, asta s-a mai vazut. Nu e normal, dar se mai intampla la nervi. Dar ce cauta "suporterul" acela buzoian pe teren cu UN PISTOL fara sa fie oprit de cei care trebuie sa asigure securitatea celor de pe gazon dar si din afara lui sau fara sa fie luat pe sus imediat ce a inceput sa il fluture pe la nasul celor care il "enervasera". Din imaginile vazute este foarte clar ca individul cu pricipa poate fi identificat. Sunt suta la suta sigur ca, daca ar vrea sa puna mana pe el, l-ar prinde imediat. Dar probabil ca politistii buzoieni, si nu numai, ii stiu si numele, au stat eventual si la o sticla de vin impreuna cu el si si-au luat si o cota parte din afacerile lui ceafa groasa. Mi-e scarba uneori de o parte din oamenii acestei tari.
Nimeni nu este de acord cu violenta in sport dar rezultatul este corect 1-1. Sa se ia masuri impotriva celor vinovati
POLI a fost superioara la toate capitolele,dar TIGANII DIN BUZAU ,nu au caracter sa recunoasca. Ce sa le ceri la niste tigani,atata ,stiu atata fac
Nea Mitica de la liga vede doar brichetele si sucul spectatorilor, pistoalele nu le vede.Ca la tara la voi la Buzau.
ce cauta acel individ cu geaca maro pe teren aratand ceva sub geaca, cel putin asta am vazut toti pe televizor. Probabil nu va fi nimeni sanctionat individul cu aliura de interlop fiind din cercul echipei,iar butoanele lui Gigi ajung sigur si la Buzau.Oricum Iasul merita victoria fiind cu o clasa peste Gloria.
pacat, mare pacat ca se intampla asa ceva! ceva-mi spune ca e mana ciobanului aici!!!
sa vazut ca iasul a jucat mai bine ca buzaul nu a fost doar un foc de paie victoria cu steaua
da chiar nu se poate asa ceva sa fie raniti jucatori...totusi jucati fotbal mai buzoienilor RUSINE...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.