Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a obținut licența PRO și devine oficial antrenorul principal al lui CFR Cluj
0
„A fost o perioadă mai grea pentru mine” » A venit în fața reporterilor și a vorbit despre haosul de la echipă: „În sfârșit”
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Dan Petrescu: „Nu a putut să mănânce. S-a tratat cu un vraci chinez”
0
„Ajungem la nedreptatea asta” » Ovidiu Ioanițoaia a găsit o portiță de scăpare pentru echipa din Superliga aflată în criză: „Regulamentul e bizar”
0
Știri din fotbal internațional
Tragedie în tribune » Un fan a decedat în urma unui meci, iar partida a fost abandonată
0
O femeie a fost condamnată la închisoare după ce l-a șantajat pe fostul coechipier al lui Radu Drăgușin
0
Ședință de criză la Real Madrid, în toiul nopții! » S-a luat decizia în cazul lui Xabi Alonso
0
Radu scrie istorie pentru Celta pe „Bernabeu”! » Românii, incomozi pentru Real în acest sezon
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
George Simion, săgeți către Călin Georgescu, după ce acesta le-a cerut ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
Comentariul tău...Steaua este o buna echipa din esalonul al treilea al Europei !! Deocamdata, cu echipe din esalonul al doilea, gen Schalke sau Ajax are nevoie de o minune pentru a le invinge... in primavara Steaua si-a depasit conditia cand a batut doua echipe ca si Chelsea si Ajax, care jucau fara chef in competitia a doua a cluburilor!! Chiar si asa, Chelsea a castigat trofeul, deci va dati seama ce diferenta este intre C.L. si E.L. !! Pe Basel as fi fost tentat s-o pun in esalonul al treilea ca valoare, dar de pare ca este undeva intre doi si trei... sunt tare curios ce va face Steaua in dubla mansa cu elvetienii, singura echipa abordabila din grupa !! Haide Steaua, inca se poate !!
Oricât te-ai strădui, DUMBzillo, tot jalnicul forumului vei rămâne. În primul rând, tu nu vei fi vreodată capabil să scrii corect românește, îndiferent de cât de mult te-ai strădui. Efortul tău, cel mult, va fi recompensat cu vreo venă spartă la nivelul creierului. Tu vei rămâne, pe veci, blocat între propriile tale clone iar lumea te va percepe, întotdeauna, drept...DUMBzilla Umiliticus Clonatus (varianta full).
Acelasi ...moshu :))) Un ratat analfabet,care balbaie cuvintele de parca s-a lasat de scoala inainte sa termine gradinita :)) Un necrofil l./ibidinos care nu poate lega doua cuvinte fara sa injure de morti :)))) Idiotule...eu nu te-am clonat ca sa creada lumea ca acest cont este al tau....eu te-am clonat ca sa-mi bat __|__ de tine tarane :)))) chiar nu intelegi lucrul asta?Esti bataia mea de joc si ma c./@c pe tine constant lachiosule :)))))
Intenționat schimb contul, tocmai pentru ca lumea să știe că sunt tot eu. Același...moshu. De altfel, stilul meu este și va rămâne același. Sunt foarte atent cum scriu, încerc să nu trădez niciodată limba română. Asta nu-nțelege DUMBzilla Umiliticus Clonatus, atunci când încearcă să mă cloneze.
Nu contest nimic Adriane si nu sunt total impotriva celui care ne conduce (sau detine mai bine spus) si cel care ne manageriaza! Insa nu-mi plac astfel de discutii sa le aibe cu mine cu "oi"! Acum ai inteles?
Hai ma las-o dracului, tu contesti faptul ca Becali trateaza echipa aia cum isi trata tac'su turma? Copos, in zgarcenia lui patologica, n-a facut vreodata faze de genul celei pe care a facut-o Becali cu Chiriches...
Mi-am dat seama ca nu era pentru mine, eu doar am raspuns la caterinca. Si mi-am dat si seama ca esti acelasi precum Scufitul.
Doar simbolic!
Dar, pe viitor, va reuși?
Mosule, ala este cainele tau?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.