Alte știri din fotbal
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
1
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
1
Scandal la FCSB după victoria cu Botoșani! Jucătorii au răbufnit la final: „Nu știu ce au cu familiile noastre!”
2
Basarab Panduru, impresionat la FCSB - Botoșani: „Ce face el...asta da”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
pandi, marele antrenor..
pandi draga, nu poti judeca un jucator dupa un sut ratat, altii au trimis mingi pe orbita cand au executat penalty-uri :)
se potriveste stilului dinamo
tiberiu33 • 13 Iulie 2015, 14:33 _______ ))))))))))) dap.
te-ai straduit serios, dar fii mandru, ti-a iesit.)) o varza creata.) ***.)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa prima etapa Dinamo este cred principala favorita la retrogradare. Din cele 12 echipe cred ca Dinamo a jucat cel mai slab si sint 100%convins ca nu va putea bate pe nimeni din cele care au evoluat pina acum. Nu inteleg cum Dinu Gheorghe sau Rednic pot sa accepte sa se faca de ris participind la compunerea unei echipe pentru liga 2 a .Sper ca nimeni sa nu se duca la meciurile lui Dinamo atita timp cit Negoita isi bate joc de toata suflarea dinamovista .Daca nu poti sustine echipa atunci pleaca dar nu ne tine pe toti in mocirla.
Pintili a dat mai sus ...peste tramvai ...sa vezi ce cauta *** astia pe google IOR si basarabiei :)))) .... mai era unu aici randoom ...intreba ce tara este asta Monaco ...mda manelostelist ce sa-i ceri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe tanase nu l-a vazut la un meci al romaniei cand a spart geamul tramvaiului care circula pe basarabiei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.