Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
3
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
8
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
0
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
1
Atletico Madrid merge în semifinalele Ligii Campionilor, după o dublă de poveste » Cholo Simeone, coșmarul Barcelonei!
26
PSG, victorie pe Anfield în Liga Campionilor » „Balonul de Aur” a rezolvat calificarea în semifinale
3
Înfiorător! Fermin Lopez, KO: imagini greu de privit cu sângele curgând șiroaie
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
România amână să primească 6 miliarde de euro: de ce tărăgănează Guvernul ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
"Acolo",.....e 40 000 de inchiriat si sunt euro , nu lei iar la voi chiar daca unii se tin batosi, se asteapta banii din drepturile tv ca mai sunt niste datorii si sacul e la fund !! de asta s-a hotarat ca doar meciurile cu Dinamo si in cupa sa se joace pe National Arena, cand se poate face si profit ! Cati spectatori puteti sa aveti cu Brasov sau Corona ? Maxim 4000 - 5000 cum ati avut cu celelalte acasa .....asa ca asta e solutia mon cher !
pai din asa amenzi se platesc salariile de sute de milioane ale lui burleanu &Co !
mai spanzura ceva.... liviu rebreanu style!
FRF sau nu, insa intai trebuiesc blamati "hooligans wanna be". Eu am impresia ca sunt oameni care merg la meciuri pretinzand ca sunt stelisti, dinamovisti, rapidist, etc. doar pentru a se manifesta ca niste primate. Pai cum domnule, arunci cu obiecte dupa diverse persoane, arunci cu torte in oameni si nu te astepti ca o sa fie sanctionat clubul financiar si ca suporterii adevarati o sa fie afectati direct pentru ca nu vor mai putea urmari urmatoarele meciuri de pe propriul stadion pentru ca este suspendat? Acestia nu sunt suporteri adevarati si ar trebui sa primeasca interdictie de pe stadioane!
De ce nu se face serbarea tot pe Arena Nationala??? De ce nu se joaca meciurile acolo? pt ca jumatate din stadionul nou fac cat Ghencea.
Ar trebui să fie sancționat urangutanul care a aruncat cu scaunul, nu clubul.
Pe 20 mai va fi meciul cu Oțelul, pe 23 finala cu Astra. Două trofee la distanță de câteva zile. :)
Ei, o sa-i rugam pe dinamovisti sa organizeze coregrafia, ca cica se pricep. Mai fac si ei un ban.
Mai bine se inchide LPF-u` pliiiiiii mele ca si asa e de pomana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.