Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
conteaza ca CFR a luat 3 puncte. nu trebuie sa domini meciul sa castigi. trebuie sa ai jucatori care fac diferenta, in speta Sougou. te aperi daca trebuie 80 de minute si dai un gol sa castigi. Cu Dinamo Pandurii au dominat meciul si tot 2-2 s-a terminat (nemaivorbind de erori masive de arbitraj). Pe scurt, Pandurii sunt inconstanti, si asta se vede, vezi meciul cu Vointa. Si eu as vrea ca Brasovul sa termine macar pe 3, dar mai degraba ne batem la retrogradare pentru ca suntem inconstanti. dar cand jucam cu dinamo sau steaua parca suntem mai motivati:) altfel, favoritism media cat incape pt echipele din capitala, mai putin pentru echipele decente Rapid si Sportul. Hai sictir gsp-ulelor!
ASTA E FOTBALUL.MARADON A INSCRIS CU MANA LA CANPIONSAT MONDIAL.
Uiti un singur lucru : horthystul este unul dintre cei mai importanti sponsori ai pdl-ului ! Busca este in razboi pe fata cu pdl-istul Prigoana, asa ca ceea ce se tot incearca sa se insinueze este egal cu ''0''.
Daca chiar e sa fim cu totii obiectivi, cel mai bine joaca acum Vasluiul (cu sau fara victorie deseara). Banii lui Porumboiu chiar se vad, au si antrenor competent, asa ca ei mi se par cei mai indreptatiti sa fie campioni.
Adicn, asa cum il faceam si cand scriam despre CSU Sibiu. Astept sa vad un sibian scriind despre Vointa, daca tot zici....
si ce daca a dominat! fotbalul se joaca pe goluri! geaba esti in atac 88 de minute daca in minutul 90 iei gol in urma unui contraatac! si sa mai fie si singurul! asa e la fotbal! nu sant goluri e egal! sant goluri ,cine a dat mai multe castiga meciul!
Titul de cacoooo.Numai Grigoras si gsp nu au auzit de eficacitate-pragmatism.
Atat Boc, cat si Daniel Morar ("organul" DNA) sunt suporteri declarati U Cluj. Daca tu ai impresia ca acestor doua personaje li se datoreaza succesele echipei CFR Cluj din ultimii ani, atunci trebuie sa ai deficiente intelectuale majore.
respect atasamentul pentru culorile clubului tau, suporterii adevarati raman fideli si in momentele grele, nu doar la victorii despre campionat...greu de spus ce se va intampla, dar fiecare cu speranta lui...tu pentru CFR, eu pentru Steaua, cu toate ca as putea fi numit ipocrit, recunosc ca m-ar incanta sa facem echipa buna pentru campionatul urmator....si daca se intampla ceva pozitiv in returul asta, nu pot sa spun decat multumesc
ALBUSIBIU de ce nu-ti schimbi tu numele in ALBUCLUJ sau ALBUCFR?Faci Sibiul de ras:(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.