Comentarii (10)
flafy  •  21 Noiembrie 2011, 14:50

nu conteaza statistica! insa Rapidul va bate....joaca pe terenm propriu are stadionul de partea sa are o echipa mai buna....cred ca se termina 3-1 sau 4-1!!

wwerko80  •  21 Noiembrie 2011, 14:19

Batem ca e razvan acum. Cu razvan am iesit pe locurile 2 si 3 in trecut, nu am clacat asa de mult cu el. Iar acum, cu lotu asta o sa fie si mai usor. Batem 2-0 sau 3-1.

cristiano_andrei07  •  21 Noiembrie 2011, 14:05

Meci greu... Yo zic asa: 4-2

rapid..  •  21 Noiembrie 2011, 11:22

in mod normal ar trebui sa ne impunem!fara pasi gresiti acum cand Dinamo este le 4 puncte...

rapidistul85  •  21 Noiembrie 2011, 09:58
Postat de jediklaus pe 21 Noiembrie 2011, 09:16

De câte ori Rapid Bucureşti nu a jucat ultimul meci al etapei şi chiar dacă cunoştea, deja, celelalte rezultate, nu a dat-o în bară? Doar şi suporterii giuleştenilor ştiu că Rapid făcea "boacăne" exact când le era lumea mai dragă! Deşi echipa mea de suflet este Sportul Studenţesc, pentru mine Rapid Bucureşti reprezintă o echipă-simbol al luptei împotriva "mânăriilor" din fotbal. Tot respectul pentru Rapid, dar diseară trebuie să fie atenţi, deoarece ardelenii vin la Bucureşti motivaţi de ambiţia de a arăta că pot produce surpriza etapei! În rest, dacă Rapidul ia campionatul în serios, poare (re) asuce titlul în Bucureşti, după atâţia ani! Mult succes, Rapid Bucureşti!

Asta am urat mereu la echipa Rapid, cand pierdea Steaua iar Rapid avea sansa sa avanseze... atunci calca stramb.. de zeci de ori am vazut filmul asta iar Gazul din 2011 joaca mai bine ca in alti ani...

jediklaus  •  21 Noiembrie 2011, 09:16

De câte ori Rapid Bucureşti nu a jucat ultimul meci al etapei şi chiar dacă cunoştea, deja, celelalte rezultate, nu a dat-o în bară? Doar şi suporterii giuleştenilor ştiu că Rapid făcea "boacăne" exact când le era lumea mai dragă! Deşi echipa mea de suflet este Sportul Studenţesc, pentru mine Rapid Bucureşti reprezintă o echipă-simbol al luptei împotriva "mânăriilor" din fotbal. Tot respectul pentru Rapid, dar diseară trebuie să fie atenţi, deoarece ardelenii vin la Bucureşti motivaţi de ambiţia de a arăta că pot produce surpriza etapei! În rest, dacă Rapidul ia campionatul în serios, poare (re) asuce titlul în Bucureşti, după atâţia ani! Mult succes, Rapid Bucureşti!

osamafzr  •  21 Noiembrie 2011, 08:03

5-1