Alte știri din fotbal
Întrebat de plecare, Eugen Neagoe a răspuns misterios: „Noi să fim sănătoși”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
3
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Horațiu Moldovan e rezervă la oaspeți
0
Destinație neașteptată pentru Nani » În ce campionat va evolua portughezul
0
Rizespor - Alanyaspor: Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve » Ambele echipe în inferioritate
8
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Cea mai tampita propunere....functia de ministru, e functie politica..clar....Hagi, sau unul ca Hagi, poate fi in cel mai bun caz consilier....ca si ministru, nu trebuie sa sti sa dai cu piciorul in minge..trebuie sa sti ca conduci, sa negociezi, sa verifici....Hagi poate fi consilier pe chestii tehnice...ce fel de iarba trebuie, cate centre de excelenta ar trebuii sa avem, cum trebuie premiati sportivii in functie de performante, ce se paote face ca federatia sa fie OBLIGATA sa functioneze mai bine, etc....daca trimiti unul ca Hagi in parlament , sa-i convinga pe escrocii aia ca trebuiesc date niste legi....nu rezolvi nimic. Fiecare om trebuie pus acolo unde este BUN. Nu insemna ca daca a fost un fotbalist f bun, poate fi si un ministru la fel de bun. Clar, mai rau decat cel de acum nu poate fi....dar trebuie sa ne dorim sa mergem spre mai bine, nu ?
Hagi poate deveni cel mult sinistrul sportului !
*** Hagi parlamentar, ii face pe verii Becalii consileri, mai ajunge Gigi Becali sa pasca oile prin Elvetia pe terenutile FIFA. Sa nu uitam ca Hagi, a fost un mare fotbalist, iar ce a urmat dupa cariera de fotbalist este un dezastru. *** care pentru interese personale a ruinat generatii intregi de juniori. Mai bine sa-i facem o statuie de tinichea ca sa se linisteasca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O ideie made *** :)))) Se alege praful de tot daca ajung sa ne conduca omameni doar de imagine. Hagi a fost um nare fotbalist dar cu mansarda si managementul e greu rau >
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Geniala ideea cu multinaționalele.. merita sa fie ministru! Are exact iq tuturor celor care îl susțin :) 3% la sport, 3% la cultura, 3% la armata, 3% la educatie, 3% la Sănătate, 3% la pensionari.. dar stai, cât era marja de profit a multinaționalelor? Maxim 15%? Sa ii sunați pe Bates, Musk si ceilalți sa ii anuntati ca de acum incolo sunt obligați sa meargă in pierdere ca așa a zis geniul afacerilor. Și dacă tot e geniu universal, sa fie in toată lumea regula! Afara cu milioane de angajați si sa ii dați lui, lu’ Nasu’, lu finu’ si altora ca ei cu facultăți miliardele multinaționalelor.
Mult mai inspirat era dacă îl nominaliza pe gg... cel mai longeviv patron antrenor din fotbalul românesc...sa nu uitam când a câștigat ultimul campionat acesta se afla ascuns
Ar fi cazul sa nu mai mergem pe paralimpici ci pe superclasa! Sunt convins ca are si cunostinte si viziune sa scoata sportul romanesc din mocirla, chiar daca mai faulteaza gramatica, dar nu-l punem la educatie sau cultura!
Dan Tanasa e un politruc trist, daca n-ar fi parlamentar, pus pe lista altfel nu va inchipuiti ca acolo e vreun concurs, n-ar fi nimic. Hagi are afacerea lui, are Academia, nu le lasa pentru un minister care oricum mare importanta nu are. Dar toti smecherii astia cred ca daca se agata de numele lui Hagi nu se poate sa nu-i iasa si lui ceva avantaje electorale. Vai de poporul asta. Nu spun ca Hagi n-ar merita sa fie ministru, ar fi nemaipomenit, dar el are o cariera, are altceva mai bun de facut in viata decat sa faca politica zi de zi.
La cata carte are si Gica ....
da...hai sa punem prosti ...asta se crede destept ?...tanasa asta ce parere are despre el ?...ce profesionisti viseaza ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.