Alte știri din fotbal
Pentru prima dată, idolul roș-albastru vorbește așa despre Octavian Popescu: „Nu există!”
0
CFR Cluj - Csikszereda » Duel între două formații în mare nevoie de puncte. Echipele probabile
0
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
4
Știri din fotbal internațional
Lautaro Martinez, despre relația cu Cristi Chivu: „Uite, în afara gazonului...”
0
Raul Rusescu a găsit cheia victoriei cu Feyenoord: „Ceva ce nu am mai văzut în acest sezon. E în ADN-ul clubului”
0
Au dat cifrele PESTE CAP! Raportul nu lasă loc de discuții: FCSB a explodat în finalul cu Feyenoord
2
Juri Cisotti a încheiat cu stil » Incredibil ce a reușit jucătorul de la FCSB în Europa
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ce riscă judecătorul Laurențiu Beșu după ce a devoalat cum sunt scoși ...
Libertatea
Lol, n-a fost decat continuarea arbitrajului lui Balaci de vineri. Saptamana viitoare aveti cu Dinamo, credeai ca Borcea doarme? Da' ce e funny, e cand plang astia de la Cluj de arbitri... Cu Urziceni in Supercupa, cu Poli in finala Cupei "doar loserii discuta de arbitraj, noi suntem club serios, nu comentam asa ceva". O fi Lupescu cu ochi albastri ca voi ;) ca d-aia va merg voua toate unse de cand e "federal", da' pana la Dinamo, frate!
No, si anul trecut v-or furat arbitri ca-n codru. Dar ati avut antrenor si ati reusit sa invingeti in ciuda mafiei stelisto-dinamoviste!!! Acum, insa, aveti pe banca tehnica un... Pirtz!!!
sunteti penibili cu scenariile astea legate de dinamo, e adevarat ca arbirul vostru de casa v-a dezavantajat, de atatea ori insa v-a ajutat, atat direct cat si indirect...!...oare ce s-o fi intamplat?...galceava in boz_gorime?
Dar cand penibila campioana era ajutata la greu de arbitri, cum era ? Nici un trofeu nu ar fi fost castigat de catre penibila asa zisa campioana fara sprijinul masiv al arbirtrilor. Sa speram ca in 3- 4 ani va ajunge in Div. C.
Este culmea tupeului... HOTII striga HOTII... Ati uitat cum ati furat 2 campionatre, 3 cupe si 2 supercupe ? CFR = POMANA !
Care curatenie?Daca ar fi facut putina curatenie,cum zici tu,Becali trebuia sa fie de mult dupa gratii.
Sunt intrutotul de acord cu parerea d-lui Paszkany. A fost viciere clara de rezultat. DNA-ul doarme.RUSINE SA LE FIE. Imi pare rau ca nu pot prin intermediul acestui comentariu sa imi exprim intreaga indignare. Rusine DNA-ului. Sunt un om de bun simt.
Are dreptate Paszkany. Dar vinovatul principal e chiar el! Doar nu l-am pus eu antreprenor pe looserul Pirtzu!?!
ii bateti si fara traore (care dupa mine nu e mare branza de capu` lui) ... linistit. nu`mi place ca se plange arpi - atunci cand erau ajutati spuneau ca doar "oamenii slabi se plang de arbitraje" - intre timp a devenit slab?
vezi arpi daca nu mai mituiesti arbitri sau pe d-l avram,incep sa te fure arbitrii,,,serie b k acolo vi locul:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.