Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Tu sigur te-ai uitat la alte filmari: se vede clar ca TITULARII sunt de la U. De la CFR sunt rezervele si un ( UNU ) titular
Sa nu va prezentati! Toti romanii vor fi bucurosi! sa nu va mai prezentati niciodata in campionatul Romaniei, locul vostru e la maghiari!
Pe cine iei tu la bataie, iepuras? Codita care iti pateaza noaptea lenjeria? :)))) Pe bune, dupa astfel de postari necivilizate sa stii ca sms-ul de mazilire din peluza este "pending...". Si iar trebuie sa-ti cauti sursa de venit... p.s. Fugi in iad, zbuciumatule! :)))))))))
sa-i spuna cineva cheliosului ca in caz de neprezentare pierde meciul cu 3-0 si mai mult , cfr cluj este penalizata cu minim 6 puncte pentru desconsiderarea competitiei. si nu e valabil doar aici ,in toate campionatele.
Eu zic sa te mai uiti odata pe reluare cine fuge primul in tunel.Poftim. ://youtu.be/8F0ILnRLNbo
Aaaa,... deci Tudor a tras IMPOTRIVA cfr-ului... Pfuai, cum s-a pacalit o tara intreaga! Genial sms ti-a trimis coana Iulia de data asta! Ia sa vedem cum subscriu minionii... Hai, daca tot te-am prins fara consola in mina: ce coregrafie complexa v-a pregatit magazionerul din deal pt vineri, ca p*la mai da bani pe inca un rind de stegulete bicolore! De data asta bateti din palme de 1,5 ori mai mult decit scrie in contract, nu? ...ca daca tot nu aveti acces la boxe si alte conditii minimale de performanta... Si inca una mulata pe mentalitatea voastra: achizitionati 100 de bilete si mergeti in deplasare toti aia 30 care mai aveti bani cu Regina, da' nu va dati jos! :)))
O hotie mare cum sa joci la nici 48 de ore doua meciuri
Practic prin decizia asta au dezavantajat Chefereul. Pai atunci si la meciul cu Steaua daca vedem ca Steaua conduce,ii luam la bataie pana se opreste meciul. Ca se va rejuca,nu? Da prin minutul 89...
deci tot nu iese primar. si atunci de ce este interesul lui becali pentru asta?
si marmota invelea ciocolata. data de final a campionatului a fost stabilita de mult timp. faptul ca este atat de condensat programul este datorat celor care nu aveau gazonul pregatit pentru prima etapa din retur si astfel s-a amanat aceasta etapa. pe ei sa dea vina Paszkany. deci inclusiv si el este de vina. trecand mai departe cu ceea ce s-a intamplat la meciul respectiv. daca va uitati la reluari o sa observati ca pana sa spuna tudor sa se intre la vestiare, cam toata echipa cfr-ului fugise deja pe tunel sa il apere pe Cadu. parasirea terenului fara aprobarea arbitrului se penalizeaza cu cartonas rosu. daca vreti corectitudine atunci pierdeti meciul la masa verde impreuna cu U.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.