Alte știri din fotbal
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
dute mah la dracu de retardat !!!boldie :X
pe suporterii de pe stadion ii inteleg (si eu la tv am vazuto in poatrta in prima faza ) la reluare am vazut si eu ca nu a trecut (parerea mea )
Mingea e putin probabil sa aiba o traiectorie asa de curbata sa intre in poarta intr-un arc atat de mic ca si cel de la lovirea barei pana in locul unde a picat. In ceea ce priveste penalty-ul usor, la Steaua cu Petrolul, Tanase a fost atins si mai usor si a fost penalty (a fost, contact a existat, deci nimic de reprosat), iar daca la cornere sunt "lupte" in careu, acestea sunt la orice echipa, pana si la CFR, e o faza fixa, nu e atac in miscare, iar daca arbitrul decide ca o tinere in careu la corner e fault, inseamna ca acea tinere influenteaza un posibil gol. Daca sunt prea subiectiv, astept lamuriri. Pot gresi, nimeni nu e perfect.
Mingea e putin probabil sa aiba o traiectorie asa de curbata sa intre in poarta intr-un arc atat de mic ca si cel de la lovirea barei pana in locul unde a picat. In ceea ce priveste penalty-ul usor, la Steaua cu Petrolul, Tanase a fost atins si mai usor si a fost penalty (a fost, contact a existat, deci nimic de reprosat), iar daca la cornere sunt "lupte" in careu, acestea sunt la orice echipa, pana si la CFR, e o faza fixa, nu e atac in miscare, iar daca arbitrul decide ca o tinere in careu la corner e fault, inseamna ca acea tinere influenteaza un posibil gol. Daca sunt prea subiectiv, astept lamuriri. Pot gresi, nimeni nu e perfect.
Asa ca mergeti la crescut vaci. Uitati la Porumboiu..ii merge bine. A reusit sa faca o echipa de exceptie din jucatori care nu sunt "la fel".
Chiar trebuie sa aculti elucubratiile lui paskany ?!?....
Se poate si asa cu mingea aia.Eu spun mai mult,mingea aia dupa ce a lovit bara putea sa intre in poarta si atunci vorbeam de victori CFR-ului,deci ghinion.Pacat ca patronii nu tac cand trebuie.
Unde mai este "Noi nu discutam despre arbitraj"! - fraza tip a celor de la CFR? Uita in campionatele trecute când toate candidatele la titlu cereau arbitrii străini, iar CFR-ul: "Noi avem încredere
La cat de plin de el este mai și aberează. In prima faza a zis ca vicierea de rezultat ar fi "anularea" unui gol valabil La toate reluările sa văzut ca Dinamo a avut ca "unguru bulan". 11 m al CFR-ului ar fi fost de contestat mai repede decât al dinamovistilor. Sa văzut clar tinere continua . Iar la golul 3, putea fi dat 11m din nou dar nu a vrut Tudor, a lăsat faza sa "meargă" ca mai bine iese cu o ratare și se termina egal. Asa putea sa iasă și el " basma curata" și sa spună: - "Atât am putut!"
Ok. Parere obiectiva. Nu suport CFR ca si club (inclus mr. Arpad) la fel cum nu suport Dinamo ca si club (inclus Borcea) dar sunt microbist si imi pasa cand echipa nationala sufera din cauza a ceea ce se intampla la noi. Faptul ca nu suport cluburile nu are de-a face cu suporterii lor (evident oamenii, nu animalele, ultrasii dementi sau batutii in cap). Faza la care mingea se duce in bara, daca venea din poarta - cu toata circumferinta depasind linia portii, daca lovea bara unde a lovit-o, nu sunt sigur ca rtaiectoria ar mai fi fost aceeasi, iar daca IT spune ca a depasit linia dupa ce a lovit bara, se cam vede cu ochiul liber ca nu e asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.