Știri din fotbal internațional
Cum arată cotele la câștigarea Campionatului Mondial înainte de faza optimilor de finală
0
Zlatan Ibrahimovic s-a ridicat în picioare și i-a aplaudat în direct, după eliminarea de la Mondial: „Aproape că am plâns, sunt 200% convins”
0
Ca pe front! Jucătorii Angliei au fost așteptați cu pușca la vedere înaintea meciului cu Mexic, din optimile Mondialului
0
Imaginile care nu s-au văzut la TV! Gestul lui Vozinha, după Argentina - Capul Verde, face înconjurul planetei
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
America la 250 de ani: cum văd aliații și adversarii Statele Unite acum. ...
Libertatea
Dincolo de mituri: ce sărbătoresc, de fapt, americanii pe 4 iulie. Detaliul ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Primăria București câștigă procesul cu Institutul „Elie Wiesel”: numele ...
Libertatea
Băi Nea Caisă nu te mai duce după fenta gigistă. Nu de alta, dar scrii mult, prost și fără rost! Voi gigiștii aveți doar o idee fixă agățată definitiv de neuronul și așa obosit din creierul cât nucă, adăstat într-un cap cât banița de porumb. Toți sunt de vina la Dinamo! E raul absolut! Doar gigistii fonfletari au dreptate, sunt justițiari și sunt coborâți din lacrima lui Christos! Bă, ia aminte: o sa muriți gigiștilor prostălăi de ciudă și de inimă rea! Sunteți răi, pizmuitori și ticăloși fara motiv! Atunci, Așa sa vă ajute D-zeu! Amin!
Tu ai auzit de flagrant ? Sau să-ți spun "flangrant" că poate așa înțelegi. Ar fi găsit o modalitate să-l rezolve, dar timp de 10 luni a preferat să-i dea bani. Iar cu privire la șpăgari habar nu ai cât îi "iubesc".
Acest lucru a ajuns o normalitate la grupele de copii și juniori, mai ales la cluburile mari din Romania. De cele mai multe ori insa nu cer bani, așteaptă sa reacționezi tu când vezi ca deși copilul se antrenează bine, nu e nici măcar introdus în lot. Și tu ești în stare de orice atunci când vezi dezamăgirea din ochii copilului ...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema ta este ca citesti numai titlurile iar apoi dai fuga la sectiunea de comentarii ca sa-ti dai cu parerea.
Daca tu observi mereu ca citesti si nu intelegi poate ar trebui sa te opresti din citit. Nu e pentru tine. Eu la asta m-am referit cand am zis ca Dinamo sunt caini. Ce a urmat? Dinamo i-a cerut să semneze rezilierea în ziua în care trebuia să se opereze: „Nimeni nu știe asta. Sunt singurul jucător care și-a semnat rezilierea cu mâna ruptă. Mi-am ținut mâna cu celălalt braț și am semnat rezilierea cu Dinamo”.
Batin la Dinamo!?... Trebuie sa fii gigist rău să spui așa ceva! Doar atunci când raționezi ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai tras tu o concluzie zdrobitoare, nu!?.... La fc10sb nu e nevoie de șpagă! Acolo, mai rău se face numai voia Domnului! Ameno Gigi! Tot un drac!
Dupa lista ar parea sa fie Rednic dar sigur nu e. Rednic l-a vrut la Dinamo, dar nu a jucat mai deloc ca a fost accidentat. E unul la care chestia a durat 10 luni
Pai nu degeaba se numesc ei cainii rosii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.