Alte știri din fotbal
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Cantonament în Germania și 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Una dintre româncele dispărute sub dărâmăturile unei case in Germania a ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
Numa in Romania e asa. Sburlea are 21 de ani. Noi vrem ca la 14 sa fie ca Ronaldo deja. Aveti rabdare cu el. Calitati are, e nevoie de un indrumator potrivit. Eu cred ca daca ar avea liniste si timp Sburlea ar putea fi un jucator foarte bun. Nu o sa fie el Hagi dar o sa fie peste media din Liga 1. Sper ca Rapid sa aiba rabdare si sa nu asculte comentarii de genu asta. Sunt de accord cu parerea ta despre burca in schimb.
Ce bine ne-ar fi prins Varga !?
M-am linistit. Grigorie e rapidist!! Si cand ne gandim ca in locul lui il puteam lua pe Zicu... In rest ,numai de bine. Aaa! Nu! Ma apuc de antrenamente... Dupa plecarea lui Straton,voi fi al doilea portar , dupa matusalemicul Coman. Lot, grup unit, ce mai, luam campionatu`...
Ne vom mai despărţi şi de alţi jucători, nu numai de Cassio. Doamn' ajuta cat mai repede. Si de zburlea, si burca hai hai hai ca ne mananca banii. Este concurenta destula intre oros si glauber, nu mai avem nevoie de bosorogu burca, legenda in korea de sud. Sau steluta zburlea care promitea sa fie nou mutu acum 3 ani. Sa ofilit hai hai pa pa esti praf. Pancu/Ionita/Surdu/Herea/Deac/Apostol e destula concurenta si acolo. Pe stanga nu avem nimeni. Herea a jucat mijlocas stanga acum 5 ani. Sezonu trecut cand a jucat atacant a bagat 11 goluri. Nush ce sa mai zic de herea. Deac e mijlocas avansat si apostol la fel. Surdu si el pe acolo. Pe stanga suntem praf, noroc cu bozovic in aparare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.