Alte știri din fotbal
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
2
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, aproape de revenirea la fostul club: „Se numără printre echipele pe care le ia în calcul”
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Germania dezvoltă un motor care folosește aerul din atmosferă drept ...
Libertatea
acelasi meci pe care l-ai vazut si tu!! deci sustii ca Radunovic nu merita cartonas cand l-a calcat pe Radu? Popescu poate sa faulteze cat vrea el, deci l-a rupt non stop pe Fabbrini si nici macar nu a fost avertizat verbal ! cum sa nu vezi faultul ala din avion din min 90 langa careul vostru?? au recunoscut pana si aia 2 de la Digi care sunt stelisti pana in maduva oaselor. nu suntem orbi, nici prosti. cum a simtit ticalosul ca sunteti sub presiune, cum a scos un cartonas la 3 minute pt noi, iar la faulturile voastre lasa jocul sa continue
nu,vorbesc de faptul ca cfr *** are datorii de peste 20 de milioane de euro si fara titlu se desfiinteaza la anu. si la cum merg lucrurile,ramane fara titlu si urmeaza desfiintarea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu ce meci ai vazut tu, dar mai bine ai intra la loc in canal ca sunteti praf in toate domeniile, mai aveti si tupeu sa comentati.
Nesimtitilor voi vorbiti de Coltescu care va lăsat să jucați la rupere ca in judet. Trebuia să vă dea afara 2 jucători inca din prima repriză și voi vorbiti de arbitraj plus vre-o 2 . 3 . Ofside - uri date aiurea. Coltescu ă făcut tot ce a putut să nu vă dea jucători afară dar dacă asta va e valoarea ce sa faca sa v-o bage în poartă. Cît de ipocriți să fiți. Voi la ce meci v-ați uitat.
*** ! de ce instigi pe altii? du-te tu. eu nu stiu cum mai esti tu tolerat pe acest forum
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rauta pt ce sa ia rosu ? sau Bejan? a facut un fault si atat ! La Filip n-am ce comenta. dar ce convenabil va faceti ca nu ati vazut cat a inchis ochii Coltescu la cele 30 de faulturi ale lui Popescu la Fabbrini. sau cat a faultat Sut pana s-a indurat arbitrul de un galben. sau Radunovic
Vorbesti de *** 'DOAR DINAMO BUCURESTI' afisat pe bani machidonului, la meciul propriei echipe, intrun meci din cupele europene? Da, ai dreptate, o '***'!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buhaha, cat tupeu nesimtit pe burlanistele astea din Peluza Catei si Haimanale, sa muti infrangerea in carca arbitrului, care daca era sa fie foarte corect, ar fi lasat Bulrinamo in 9.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băieții de la PCH, Răuță și Bejan trebuiau să primească de mult roșu. Iar în a-2-a repriză, Sorescu și Anton la fel. Au fost iertați prea des de Colțescu. N-a ciupit Colțescu, FCSB era să se bată singură la cât și-au bătut joc de ocazii iar Sebi chiar a fost indulgent cu ai voștri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.