Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
CFR-ul e cosmarul ieuropuscariasului..:))
asta este dement
iar despre Becali, daca va respectati, ii dati ignore si gata povestea. Pentru mine, are acelasi impact ca si potaia care ma latra zilnic cand trec pe langa gardul lui. Macar cainele are o privire inteligenta... Nicio referire la echipa din Stefan cel Mare :)
ia nu-l judeca tu pe Lutu! Ca nu esti ma-sa sau maestrul lui Jedi! Din cate stiu eu, Becali e prietenos si generos cu el, n-am vazut sa-l umileasca. Altii se umilesc la patroni pentru o mizerie de salariu. Ce, nu poti dormi de grija lui Lutu? Iar cu Becali, dati-i ignore, daca va respectati.
Deocamdata Becali este cu circul si declaratiile exuberante ,iar ungurul cu titlurile si cu participarile in CL,cu banii veniti din CL si vanzari de jucatori pe sume grele. Mai e mult pana departe!!!
Vezi ca se scrie Paszkany :)
Pentru asta cu "ungurii" o sa pierzi din nou campionatul ! Becali esti o mizerie.
please press ''Ignore'' ! in rest, felicitari echipei si suporterilor, asta e frumusetea fotbalului !
Cu ce se umileste Lutu? Mai taci odata, ca e servitorul lui Becali? Asta e! Daca Lutu se umileste, atunci campioana la gimnastica Floarea Leonida ce face??
L-ati vazut pe Lutu? Cat de mult poti sa te umilesti? totusi a fost un jucator bun, a gresit in cariera dar s-ajungi intr-un asemenea hal de slugarnicie? si la cine? de toata jena.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.