Alte știri din fotbal
13 schimbări au fost decisive pentru titlul Universității Craiova! Mihai Rotaru a dat lovitura
0
„M-am bătut cu Rădoi la antrenament, putea să mă curețe” » Reacția căpitanului FCSB l-a lăsat perplex
0
Kader Keita a făcut cerere să poată pleca acasă, în Franța! Când va începe procesul și ce pedeapsă riscă
0
Florin Lovin, exasperat de practica din fotbalul românesc: „Nu înțeleg! Cum să faci asta?”
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul Suediei pentru Campionatul Mondial: Atac stelar din Premier League
0
Albania s-a despărțit de Sylvinho » Se știe deja înlocuitorul brazilianului: al patrulea selecționer italian
0
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
1
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
nu stiu de ce aceste titluri gen gsp" craiova isi face planuri pt.b,eu stiu ca ziaristii de acolo sunt sustinatori ai echipelor din bucuresti dar cand publici niste editoriale trebuie sa fii impartial,pacat,pt. ca aceasta echipa reprezinta istoria provinciei stiu ca va roade dar craiova va fii mereu in div A,pentru suporterii adevarati CRAIOVA TE IUBIM,pentru nume ,istorie nu conteaza ca e miti,sau alt analfabet patron noi sustinem culorile clubului, UNIVERSITATEA CRAIOVA un suporter din lo
forza craiova,ori unde te vei afla,ai suporteri peste tot,traditia o spune,hai craiova
PS N-1,.... IN MAXIM 3 ANI STEAUA (2012)VA CUCERII CUPA Europa Ligue!!!!
Bravo LACA!!! Stelistii ADEVARATI CU peste 30 ani vechime stiu ca,... CAMPIONII DIN ''86 VOR aduce un nou inceput de cupe cucerite de Steaua!!!Cand? PS cu sau fara CIOBAN ?!! ps1 DOAMNE AJUTA!
ce vina au fanii bai ratatilor cand voi nu alergati nici cat un melc, asteptati sa va vina mingea la picior cum asteapta curvele clientii...........!!!!!!!!!!!!!!
craiova minima.....
Mititelu se lamenta aseara la teveu: "Ce-am gresit eu? de ce ma injura?" Nu sunt de acord neaparat cu injuraturile, dar acelasi Mititelu spune: "eu stiu ce e cel mai bine pentru Craiova". O gandire obtuza si falimentara. Daca el stie cel mai binne ce trebuoe facut la echipa, el a luat deciziile, cum poate sa se delimiteze de esecul Craiovei de acum? Minimiza meritele lui Napoli si spunea ca i-a da o limuzina pe mana. Uite limuzina, Mititelule. Uite-o ce rabla e fara sofer
bravo ma... ia mititelule sa vezi ce inseamna ca l-ai dat afara pe napoli... intr-un fel chiar ma bucur ca i s-a dat peste nas... exact cand se putea face performanta ai dat cu batu in balta si l-ai dat afara + ca la sf sezonului trecut, au fost o gramada de magarii pe acolo , nush cum drq s-a pierdut calificarea in europa league... si ba costea nu mai da vina pe fani, ce sa vada la meci?sa-si faca nervi de fiecare data... venim cand chiar stim ca avem sanse, deocamdata de sezonu asta, ma doare.
echipa de 2 lei e steaua bah carnat prost ce esti ...vasluiul e o echipa cu cei mai buni stranieri din tara asa ca hai sa o soooogiii bai oitza barsana!! ffcv!!
Ce trupa de looseri! In fiecare an se "inscriu" la capionat si abia scapa de retrogradare :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.