Alte știri din fotbal
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
64
Președintele Federației de Fotbal din Turcia ne ia de sus: „Dacă nu-i putem bate pe români...”
0
S-a disputat turul meciurilor din sferturile UEFA Women's Champions League
0
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nu e deloc clar de ce se numește "Universitatea Craiova" o clona, care a fost șmecheria dintre Vasileasca și Mircea Sandu... Vasilescu era inițial de partea lui Mititelu, de ce a schimbat preferință, a avut Rotaru "argumente" de nerefuzat sau nu? Pentru oricine e clar ca Universitatea Craiova este echipa lui Mititelu
Amaratii astia abia au ajuns pe prima scena fotbalistica din tara asta si au inceput sa ameninta cu tupeu pe toata lumea !! Inca nu au realizat ca sunt a doua echipa a Craiovei pentru ca adevaratii suporteri craioveni, precum si fostii jucatori ai Universitatii sunt de partea echipei lui Rotaru !! Ciocul mic…..mititeilor !!
Te consideri jignit ca ti se spune patruped ??? Nu spuneti voi ca sunteti canini ..??? Vai de neuronul ala prajit care iti mai joaca prin tartacuta...
Mititeii se îmbracă în negru pt că albastru este la Universitatea Craiova. Echipa familiei are alt nume, altă siglă, alte culori. Ultrașii din Booveni :))))
Hai locomotiva!
O consideri "adevarata Craiova" fiindca nu va umilit ca noi pana acum =)) sper sa va bata si mititeii, sa vezi ce-ti schimbi parerea despre ei!
ce concluzii a tras patimitul asta, vezi ba de clona ta, fcsbistule pina tragi alte pareri
Eu am mai spus și o repet, pentru mine Craiova/Știința este cea a cărei suporteri urăsc Dinamo.
Cu voluntari a fost amicalul tradiotional. Astia va calca in picioare ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.