Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Da lasati-l frate sa zica. Stie el ce stie. Suntem cea mai furata echipa din campionat. De cand ma uit la fotbal la meciurile cu steaua si dinamo mereu au incercat sa ne fure.De cele mai multe ori le-a si reusit. Macar atata sa faca si el poate au astia mai multa grija cu delegarile.Daca nu am sti toti ce magarii se fac as mai zice.
ia mai dati-va in pasariciili mele pt cei care zice de argesu k merita sa fie in B,au stat si ei un an si gata,asa a stat si craiova si multe altele au revenit,si in plus acu joak un fotbal frumos,le-a prins bn un an in B,acu nimeni nu o sa ii mai opreasc sa ramana in A,fortzaaa viola...singura echipa ALB-VIOLETA!!!!
Hai Argesul!Ne prezentam si castigam daca o sa fie un arbitraj corect.Argesul este este o echipa de traditie in fotbalul romanesc si o va dovedi.
Penescule mananci mult r.a.h.a.t. la fel ca si petrescu (dan). Tot timpul acuzi arbitrii inainte de meci. Sa vedem daca ai curaj sa nu bagi echipa. P.S. Pierzi jocul cu 3-0 la neprezentare fraiere.
penescu zici ca e o tatamereu are o gura si spune numai prosti ,steaua il fura, dinamo il fura, rapid il fura mai are putin si zice ca il fura si gloria buzau=)) nu are nici o treaba cu fotbalul gura ce e de el. Daca are o echipa asa buna cum zice el pai sa i bata pe vazlui cu tot cu arbitraj contra lor atunci se vede ca are o echipa mare.
PEEENEEESCUUUULE UNDE TE TREZESTI TU,?DACA FACI ASA CEVA AR TREBUIE SA FITI RETROGRADATI IN B,JUCATI, FOTBAL SI VB DUPA,IN ROMANIA TOTI SE PREOCUPA DE ARBITRAJE NU SI DE FOTBAL,ATI VAZUT IN UEFA CE AM FACUT,ACOLO NU AU MAI FOST ARBITRI DE VINA,NU-I ASA DOM PEEEENEEESCUUUU?
reddog veziti de caciula ta sclavule cand fc arges lua campionatu nici maamicutza ta nu era in concept pusti cordit ce esti fara fc arges poola fotbalisti in romania...
penescule...ai devenit papagalul numarul 1 al ligii lui mitica...asa ai facut si inaintea meciului cu steaua...si apoi nu stiai cum sa il pupi in fund pe becali.... cat proveste echipele...nu cred ca ar fi o amre surpiza va v-o luati daca e sa consideram valoarea celor 2. In rest...ciocul mai mic..
asa obositilor, cenzurati, cenzurati, ca atat stiti.pe voi ordinarilor de ce nu va cenzurati cand gresiti ceva, cand umflati stirile si bagati zanzanie??? Mouieee multa sa va luati, obositilor cu facultati facute pe la margine de bucuresti.
Nea penescu asta crede ca ulciorul merge neincetat la apa? Cred ca are mintea obosita! Locul lui FCArg. este ;MEREU LA MATINEU!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.