Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Are dreptate, cei de la Poli ar fi trebuit sa aiba mai multa grija la detalii.Plus ca treaba cu mutarea echipei lui Dobos la Timisoara cam miroase.Si nu asa frumos.
ce-ai mai fi zis tu bah penescule daca ci0rditorul iancu cumpara mioveniul, o muta la pitesti, ii schimba denumirea in FC Arges si juca cu culorile tale. Ai fi fost fericit ca exista TAS sau ai fi continuat sa spui ca atata vreme cat iancu investeste bani poate sa fure cum vrea si pe cine vrea??? Vb pr0stii ca de obicei bah militianule!
ce-a facut iancu in fotbal bah? A spalat banii furati si a pus-o de blaturi cu pretenii lui. Iar tu penibilescule ce-ai facut in fotbal? Ai dat spaga la greu in liga 2 a ca sa promovezi si acum umbli cu miloaga pe la frf ca sa te ajute sa nu retrogradezi. Si oricum cazul n-are treaba cu investitiile i fotbal ci cu protectia cluburilor. Nu e voie ca un escroc ca iancu sa fure identitatea altui club pt. a-si face imagine!!!
mah dar nu e nici unul care sa-l 'caute' pe zambon asta ?!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.