Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
0
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
15
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Haos la finalul meciului Bayern Munchen - Real Madrid » Arda Guler a fost eliminat de „central”
0
Cine l-a enervat pe Panduru în Bayern - Real Madrid: „O prostie monumentală!”
0
Arsenal se califică în semifinalele Ligii Campionilor! Fără gol primit în dubla cu Sporting
2
Bayern câștigă duelul titanilor contra lui Real Madrid! Poveste cu 7 goluri și un mare scandal la final
19
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
DA, informeaza-te mai bine de la cei batrani. Michel Vautrot a fost lucrat informativ ca Steaua sa fie ajutata. Money tal$. E normal ca astfel de lucruri sa nu apara prin presa. Insa 3 ani mai tarziu, s-a terminat 4-0 pentru Milan si inca o data s-a dovedit ca ulciorul nu merge de multe ori la apa! Gullit, Van Basten, Gullit, Van Basten! Zi memorabila. Prosstii s-au gandit ca vor ajunge chiar sa castige din nou CC de parca ar fi picat din cer haha.La ei in troaca Milanul era cat Vejle sau Honved
sosolup sosodomizez pe aia care te-a nascut!
Poi ei asa castiga toate meciurile isi trec in presa ce scoruri vor ei si dupaia se mira cum ajung sa se bata la retrogradare... zici ca e ca si pe vremea comunismului cand fiecare zicea ce scor dorea la popor chiar daca nu era real asa zic si astia ei au castigat dau au ramas cu 1 pct in clasament ... foarte interesant :))
azi avem meciul zilei CFR - VIctoria live video doar pe livefotbal . t k
azi avem meciul zilei CFR - VIctoria live video doar pe livefotbal.tk
möje steaua, ciobanilor numai sa furati stiti.sunteti niste lesinati doar cu arbitrii castigati. Doar Petrolul
prazari ciocu mic! ati avut 2-0 cu cfr si om in plus (si suporterii aproape) si ati luato de 3 ori la poponetz!
da ma olteni FURA furati :))) =))) Si ultima etapa cu CheFeRe FURA furati cu un 11m .Sau cumva au stat aplecati? Da ma olteni FURA furati :))
@darkandrei Steaua a jucat in 1986 cu Vejle BK, Kispest Honvéd FC, FC Lahti si RSC Anderlecht. In acel an Honved era echipa care oferea nationalei Ungariei 90% dintre jucatori iar RSC Anderlecht era una dintre cele mai bogate echipe din Europa. Incearca sa citest putin istoria fotbalului inainte sa judeci o performanta pe care voi nu o sa o realizati nici in 1000 de ani
Bai prazari pros.ti nimeni nu neaga ca golul a fost valabil.Nici eu nu neg.Dar aveati 1-0!!! Inca aveati 1-0!!Nu ati mai putut tine de rezultat?Va vreti echipa mare si nu tineti de 1-0? la golul 2 ala se tavalea pe jos sa traga de timp si apoi era sprinten ca o gazela cand a vazut ca e groasa.Impotenta propriei echipe nu o vezi.Sa faci antijoc si sa ai doar 2 suturi la poarta si sa mai si gastigi e prea mult.Cosntruiti o intreaga conspiratie impotriva voastra ca sa va mascati propria impotenta!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.