Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Echipe din UK jucau atunci. Galezii, scotienii jucau. Doar englezii erau suspendati.
Daca cu fotbalul stati prost, macar la geografie ar trebui sa fiti mai buni. UK e una, Anglia e altceva.
@goppo: esti amuzant. Acolo scria STEAUA86 si CRAIOVA83. Ti se pare ca s-a jucat vreo finala intre loturile din acei ani?
Care arbiri? Craciunescu care la un gol marcat din offside de Danciulescu ne explica cu "fanta de lumina" ca a fost gol valabil. Atata regulament mai stiu si eu ca sa nu ma intoxice toti cand au interesul. Oricum, dintr-o ocazie si jumatate nu poti avea pretentia sa castigi un meci. Cred ca uitati care e fondul problemei.
ADEVARATII SUPORTERI AI STELEI AU MURIT ODATA CU ACEA ECHIPA FRUMOASA.UN SUPORTER ADEVARAT AR HUIDUI O HOTIE.RUSINEA DE A CASTIGA DIN ARANJAMENTE I-AR FI RIDICAT PE NISTE SUPORTERI SI I-AR FI FACUT SA SPUNA "RUSINE,NU AVEM NEVOIE DE ARBITRII,VREM SA DEMONSTRAM PE TEREN CA SUNTEM BUNI !"DAR ACESTI FALSI SUPORTERI SE COMPLAC IN MIZERIA MECIURILOR CUMPARATE DE BECALI.UN CAMPIONAT LUAT ASA NU E DECAT O MIZERIE.SI CEI CARE SE BUCURA SUNT ODAR NISTE MIZERABILI.
1991/1992: CUPA CAMPIONILOR Universitatea Craiova - Apollon Limasol: 2-0 Apollon Limasol - Universitatea Craiova: 3-0 1993/1994: CUPA CUPELOR Paris S.G. - Universitatea Craiova: 4-0 Universitatea Craiova - Paris SG: 0-2 1999/2000: CUPA UEFA Universitatea Craiova - Pobeda Prileb: 1-1 Pobeda Prileb - Universitatea Craiova: 1-0
@ goppo sa nu-ti fie rusie serios.E din neatentie. Uite aici toate finalele voastre de cupe rommaesti Cupa României * de 6 ori câștigătoare a Cupei României: o 1977 • 2 - 1 Steaua București o 1978 • 3 - 1 Olimpia Satu Mare o 1981 • 6 - 0 Politehnica Timișoara o 1983 • 3 - 1 Politehnica Timișoara o 1991 • 2 - 1 FC Bacău o 1993 • 2 - 0 Dacia Unirea Brăila * de 5 ori finalistă a Cupei României:
PENTRU A RESPECTA REALITATEA ,AR TREBUI CA BECALI SA FIE IN PUSCARIE SI STEAUA RETROGADATA.CUM S-A INTAMPLAC U TAPIE/OL.MARSEILLE SI CU JUVENTUS.DACA NU S-A FACUT ASTA,S-A AJUNS LA FURT CALIFICAT,ETAPA DE ETAPA.CINE NU ARE VALOARE VA APELA MEREU LA ARBITRII.STEAUA E DOAR O ECHIPA DE SMENARI SI BLATISTI.
@zahaflr echipele englezesti. nu inteleg aluzia. iar viteza ta de reactie nu ma intereseaza. a arbitrului ma intereseaza. si TOTI arbitrii au spus ca nu avea voie sa greseasca la faza aia. dar tu esti mai arbitru decat restu, nu?
cauta pe wikipedia si o sa vezi ca habar nu ai pe ce lume traiesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.