Alte știri din fotbal
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
0
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Foștii jucători de la FCSB au făcut franjuri apărarea lui Dinamo
0
„Știu ce înseamnă Dinamo” » Fostul căpitan Alexandru Răuță s-a întors printre ai lui: „M-a atras proiectul”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei. Echipele de start
1
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei: echipele de start
0
Perla pentru care Jose Mourinho are „o slăbiciune” a scris istorie în Youth League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Pe CULIO sa nu il vanda ca el face tot jocul echipei la mijloc.
Daca si Galiassi se crede deja un jucator prea bun pt CFR, da-o naibii! Daca spunea ca vrea bani mao multi, il intelegeam, dar sa nu vina cu chestii care-i sunt straine. "Progres"! Penibil. Din pacate, s-a vazut ca tactica CFR-ului e realista. Aduce jucatori si-i schimba rapid. De ce? Pt ca dupa un tur de campionat deja incep sa faca nazuri si sa nu le mai convina campionatul Romaniei. Iar daca nu participi in Champions League, nici nu-ti vin aici, oricat de mult le-ai oferi.
De cand a dat Iuliu Muresan acea declaratie, in fiecare zi veniti cu un alt jucator argentinian ca fiind dorit de CFR. :) Adevarul este ca nu stiti nimic din ce se intampla in clubul CFR, si inventati voi tot felul de aberatii doar pentru a oferi cititorilor si informatii despre echipa clujeana. Nu conteaza ca sunt false, informatii sa fie! :)
Doamne ce titluri scot si diletanti astia de la gsp...perla argentinei...pai daca e asa "perla",ce mai cauta in argentina la 22 de ani?????cind marile cluburi cumpara talente cu 4-5 mil de euro cind au copii aia 9-10 ani?si ok,daca e asa bun,dc nu-l oferteaza spania,italia,anglia?scrie-ti adevarul,un jucator bunicel,de camp Romaniei
In liga 1 degeaba se spune ca sunt jucatori straini slabi,din potriva sunt foarte buni.Ar fi bn pt Liga 1 sa vina acest fotbalist,asa cum ar fi bine sa joace titular deac.FORZZA STEAUA!!!
ar fi prea tare sa vina bernardello, ar fi cel mai tare transfer facut in rominia...
iti spun si la dinamo cine va veni:gertjan de mets sau touma.mai mari sanse le are primul jucator tanar 21 de ani,inchizator in locul lui ropotan care pleaca la dinamo kiev.pe touma il vor macabbi,iar el doreste sa se intoarca acasa.
s-ar putea sa fie un transfer foarte bun. N-ar fi rau sa se realizeze. Si cred ca ar mai trebui luat si Curtean de la Medias neaparat. E superjucator. chiar daca la inceput va face tusa ca Deac, dar trebuie neaparat luat.
spune-mi te rog pe cine va transfera dinamo peste 4 saptamani si 3 zile...gurule;)...ca sa nu zic altceva..
am spus eu pe prosp.ro acum 3 zile ,e logica mutarea,si daca mai cunosti pe cineva din conducere...eu am mai anuntat in premiera si transferul lui paulista la rapid
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.