Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat despărțirea de jucătorul venit în iarnă
0
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
3
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
15
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
domnule taher arata contractul cu clauzele si semnatura lui Boloni poate ca sunt niste clauze absolut normale clauze care nu pot fi acceptate de smecheri ca taher si copos fiindca nu mai pot sa il fraiereasca pe boloni eu cred ca boloni a vrut sa se asigure de seriozitatea celor de la rapid avand in vedere antecedentele si caracterul celor din conducerea rapidului,paqcat putea sa faca treaba Peseiro nu stie ce il asteapta dar va afla dupa 4-5 etape
Bölöni a vrut sa fie totul pus la punct ceea ce in acceptiunea unor fanarioti inseamna aroganta. Cu ce drept murdarest mai arabule numele unuia dintre cei mai mari jucatori si antrenori romani? Necioplitule. Nationala de acum este creatia lui Bölön bai Mohamed de rahhat ce esti...
Deci, contractele se negociaza si oricine isi stie clar interesele spune din capul locului: vreau aia, aia si aia. Cazi la o intelegere, modifici draftul de contract de 1-2 ori si gata. Boloni a jucat la min. 2 capete! Sa vedeti! Un mercenar care nici macar nu-si cunoaste bine interesul. Oricum, e mai bine si pentru Rapid si pt boloni ca nu a semnat.
bai fraierilor tot pe un blog v-am spus ca bozgorul asta nu va veni la voi si m-ati injurat m-ati facut xenofob. S-a confirmat ce v-am spus. Asta are palton pentru la iarna? Daca avea cautare nu ajungea el la voi. Cred ca ati luat teapa.
Locul 3 cu Panathinaikos si calificarea in CL nu inseamna un succes in Grecia ci un esec, de altfel probabil ca de aceea si pleaca de acolo.
ma da ce tiganie e la rapid.....astia isi respecta blazonul.
Boloni a demonstrat inca odata ca este un nesimtit prin lipsa de diplomatie dovedita. Nu este un mare antrenor al europei si nu este roman. Pe de alta parte clauzele cerute se regasesc in toate contractele din lumea civilizata. Plata contractului pana la final in cazul in care este demis este practicata la cel mai inalt nivel. Dar aici e Romania si patronii trebuie sa se asigure ca pot da afara antrenorul cand vor ei , fara nici o obligatie.
MAI NEA COPOSE,LA VIOREL HIZO NU TE AI GINDIT?BUN ANTRENOR!
hai sa aducem si catziva jucatori, ca daca jucam tot cu plictisitii aia...
Bravo Taher! da-l drq de ungur, oricum n-avea de gand sa antreneze in romania! oricum l-ar fi injurat suporterii pt ce ne-a facut!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.