Comentarii (4)
daniel_ray
daniel_ray  •  13 Aprilie 2011, 23:40

Felicitari pt rezultat, dom' Grigoras! singura chestie este aceeasi si aceeasi practica de "invingator" cu trageri de timp. Cu 4 suturi spre poarta si fortarea la nesfirsit a faulturilot... Nu zic mai multe de arbitraj pt ca mi-a placut cum a jucat echipa asta in returul sezonului 08/09!

booba
booba  •  13 Aprilie 2011, 22:54

bravo Pandurii, noi am jucat prost n-am meritat sa castigam, dar n-as zice ca ati meritat voi. Egalul cred e echitabil.

leo28
leo28  •  13 Aprilie 2011, 22:51

felicitari domnule Grigoras...din punctul meu a-ti meritat chiar o victorie,a-ti jucat foarte bine...mereu a-ti fost unul dintre cei mai buni si mari antrenori cu un caracter deosebit...mult succes pe mai departe si Forza Poli Timisoara

foxy
foxy  •  13 Aprilie 2011, 22:15

Bravo Grigoras esti MARE!

Comentează