FOTBAL » LIGA 1 » POLI TIMIŞOARA - UNIREA URZICENI, DUMINICĂ, 20:30, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Dorit de FCSB în iarnă, Andrei Dorobanțu a ales și a semnat în Superliga: „Bine ai venit!”
0
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
0
Scandal la Sports Festival de la Cluj! Un arbitru adolescent ar fi fost pălmuit și înjurat de un părinte
0
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
8
Știri din fotbal internațional
De nicăieri: Florin Bratu semnează cu multipla campioană din Europa: „Începe o nouă eră!”
0
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Pauză în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
11
Erou național după golul din minutul 94! Qatar îl răsplătește regește pe omul care a scris istorie la Mondial
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
3
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Tudor Chirilă, critici dure la adresa lui Nicușor Dan după numirea lui ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Dinamo nu stie sa piarda???????Tu cum faci mai o.r.di.na.ru.le cand pierzi??? intrii in criza de epilepsie.Numai in fata lui Radu Niculescu ai pierdut cu demnitate...sau si acolo au fost de vina arbitrii??
Dane nu-i baga in seama pe caini ca SUFERA DE GRIPA BORCINA :)))))))))
Draga Dane din pacate lipsa de cumpatare imi este teama ca te va pierde. Esti inca orbit de vechile rivalitati si te manifesti aiurea si pe marginea terenului si in interviuri. Nu ai nevoie sa palavragesti caci rezultatele vorbesc pentru tine si nu faci decit sa le umbresti astfel. In plus se pare ca ai memoria scurta ca sa-ti amintesti ca si voi ati fost ajutati in campionatul asta ceea ce am outerea sa o spun ca dinamovist nu pune in chestiune valoare muncii voastre la Urziceni.Bafta oricum
Cum a pierdut dinamu la Urziceni??? :| Rusinos, da.. si-au batut aia joc de voi!! Vreau sa zic ca eram pe jos de ras cand vedeam cum joaca magarusu cu voi, iar cand i-a mai dat ala urechi lui Niculae deja imi sunam prietenii =)) Sunteti slabi rau de tot, ar trebui sa va multumiti cu locul 3 anul asta, e si asa prea mult.
Vad ca se cenzureaza la greu aici.....am scris japita penala de antrenor
Petrescule taci mah ca i-ati furat pe Dinamo pe fata daca avea Unirea penalty faceai spume ca a platit Dinamo arbitrii da asa nimeni nu a zis nimik de gol nimik de penalty nimik daca bate dinamo si avea unirea penalty si gol anulat turba asta pana acum:))
Esti cel mai tigan antrenor din Liga, mai bursuc imputit. Ai stat ani de zile in Anglia si n-ai invatat de acolo nimic mai..o jigodie de om ai ramas.Dupa meciul cu CFR cum urlai ca descreieratul ca te-a furat turcul ala care n-a dat o asa-zisa eliminare si a fluierat un fault la mijlocul terenului invers? pai se compara asta cu furaciunea de duminica cu Dinamo, Dar pe farul cum i-ati batuut cu gol din offside? acolo ai zis ceva?
Poti sa fii sigur ca nu erai pe primul loc. Niciun arbitru roman n-ar fi avut tupeul si nesimtirea sa nu acorde penalty la faza de la Simao. De altfel nici strainii cu capul pe umeri n-ar fi lasat jocul sa continue. Deh, pe timisoara, steaua, CFR, Rapid sau Craiova n-ati fost in stare sa ii bateti macar o data. Ati castigat cu Dinamo ca i-ati prin intr-un moment prost in tur si ca v-au ajutat arbitrii in retur. Nu meritati titlul.
I-auzi: asta e Romania. Normal ca aici nu e Anglia dar apropo de Anglia si de fair-play am cateva intrebari: 1. Ati vazut vreun antrenor din Anglia tipand , gesticuland (uneori pana ii ajunge fundul pantalonilor pana la genunchi), sarind si lovind aerul cu pumnii ca Bursucul ? 2. De ce nu zice nimic de golul anulat al lui Dinamo? Sa ne explice de ce a fost anulat? Sau de penalty-ul neacordat tot lui Dianmo. 3. De ce dupa meciul cu Steaua nu a zis nimic de arbitraj nici el nici MM ?
Pt SS. Bai fascistule. V-ati invatat ca toti sa stea capra in fata voastra si acum de frica DNA-ului tipati (hotii striga hotii)? Ti-aduci de meciurile cu Vaslui, Farul, Panduri, Arges, U Cluj, Ceahlau, Bistrita (cand fugea Gigi cu banii pe strada)de acum 2-3 ani? Va este ciuda ca Dinamo nu a stat capra cu voi anul trecut oierilor? Adu-ti aminte acum doi ani cand Dinamo a batut CFR-ul sa prindeti voi locul 2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.