Alte știri din fotbal
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
1
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
12
Știri din fotbal internațional
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Adio, fotbal! La 38 de ani, Dimitri Payet și-a anunțat în lacrimi retragerea
0
Se ia de Cristi Chivu: „Și-a arătat limitele. Șefii ar trebui să reflecteze”
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
19
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
Ai inteles precum *** Dar asa se intampla cand creierul e mic si frustrarea e mare. Dan Petrescu din contra, spune că e greu sa găsești jucători și ieftini si buni. Căci conform politicii clubului se vor lua doar jucători liberi de contract. Deci...putin probabil sa fie si buni, valoroși. Din spusele lui reiese scepticismul in privinta as sta. Nicidecum încrederea! Si mai e o vorba...Cum e turcul si pistolul! Deci ai grija ce fel de "turc" admiri. O fi Jiji acel turc????????????? Jiji valiza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-auzi că ia liberi și buni. Petrescu e fix după zicala populară "și ieftin și bun"
Petrescule tu nu știi cine e cel mai bun fotbalist din România îți spun eu după precizarea lui Becali Ștefănescu al tău e pe locul 2.
E de speriat ce noroc are la rezultate acest Dan, in conditiile in care echipele lui nu joaca mai nimic!! Mai ca ar fi bun la nationala!
Stie Petrescu ce trebuie sa faca, si stim sigur ca o sa incerce tot ce poate sa ia campionatul. HAI CFR!
Nu trebuia dat Otele care făcea diferența, va fi greu dacă nu aduceți un atacant finalizator bun și un mijlocaș de creație și de ultima pasa!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.