Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Start în repriza secundă!
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
0
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Drăgușin are o intervenție la limită
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Campania totala de incitare la ura impotrica stelei/fcsb face parte din "strategia FRF" care a "comandat", prin vocea lui Voichin Voda si Habarnam Burleanu, aceasta campanie pentru a "eroda" imaginea "ultimului mohican", oierul Becali! Restul de conducatori din fotbal ori i-au santajat/speriat ori i-au bagat la puscarie cu "ajutorul de nepretuit" a lu' Madam Justitie Romana, aservita Politicului din Romania! Grupul de la Cluj, a d-lui Dancu, "si-a facut temele" cu ajutorul... "Serviciilor". Cluj, Blaj, Turda mandria Romaniei! "Cooperativa Echipelor de Primarii si Servicii" nu trebuie "deranjate" de un machidon in "anul Unirii"! Tugulanii intoxicati de mass-media pun "botul" si sunt manipulati la greu! O sa se vada, din nou, ca si anii trecuti, in cupele europene, cum dl Dancu nu are si acolo putere sa... "faciliteze performanta", atunci mass-media o sa dea vina pe oier ca a "slabit campionatul" ,Romaniei, iar dl Petrescu o sa se duca la chinezi!!
Lui ei e frica de Dan Petrescu nu de CFR... pai CFR asta cine e?
Si una mai mare, pe creier
Și de ce se supără mm că l injură dinamoviștii, pe el și pe odraslă? E pe teren doar, dinamoviștii își apără doar echipa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am boală pe Steaua / FCSB !
Dan Petrescu"Sunt convins ca d-aia Steaua e acolo sus-care "stea",steaua polara?-pentru ca il are pe MM care isi face treaba"!Iaauzi!Dar nimeni nu ne spune ce fel de "treaba" isi face" "MM"ala, fara de care "Steaua" nu ar fi "acolo sus"-cu toate milioanele cheltuite de Becali!Si pentru care Becali nu poate sa aduca decat antrenori agreati de ala,adica numai antrenori...de paie!Iar pentru ratarea titlului vedem ca se da vina pe oricine,cat despre "MM"...numai de bine!
Categoric. Incitarea la violenta este cu totul altceva.
Sa spui un adevar ,(fcsb nu e Steaua) nu inseamna ura sau incitare la violenta.
Ultima dată, acolo locuia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.