Alte știri din fotbal
De ce a fost devansat meciul Universității Craiova cu Oțelul
0
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Știri din fotbal internațional
Meciuri din Liga Campionilor pe Stamford Bridge? Echipa care vrea să joace în „casa” lui Chelsea
0
Chelsea ajunge și la vânzări peste 200 de milioane € » Îl transferă pe Pedro Neto, dar nu-l dă la Manchester City
0
Tony Strata, decisiv în duelul cu Sporting » Meci nebun cu 5 goluri
0
Secretul transferului lui Spence: „E în Top 3 din Premier League și Chivu dorește să importe modelul în Serie A!”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
0
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
CS Rapid si FC R sunt doua cluburi diferite, au CIS-uri diferite. Mai lasa bautura.
NU FRAIERE, NU E LA FEL :)) RAPID ARE MARCA/NUME/CULORI/PALMARES CUMPARATE LEGAL DE LA STATUL ROMAN. Adica fix CE N-ARE CIOBANUL :)) Oftica-te :))
Justitia a decis ca Steaua e doar CSA Steaua. Si la fel Rapid e doar CS Rapid. FC R e doar o alta clona, cu o marca si un palmares de cativa ani. Oftica-te!
Va mai umileste mult puscariasul cartonat dandu-a template-ul asta cu "patru Rapiduri, unul e fc R" samd? Ma pacalicilor, Rapidul e Rapid pentru ca NOUA SOCIATATE A CUMPARAT LEGAL, LA LICITATIE ORGANIZATA DE STATUL ROMAN ACTIVELE VECHII SOCIETATI. De-aia Rapidul are marca/nume/culori/palmares adica FIX CE LIPSESTE LA fcsb. Ofticati-va ma :))
Ranile a 45 de ani de comunism nu se vindeca in doar 30 de ani.
Ok respect FC Arges
Pai si de ce nu ne ridicam acum, in capitalism ? Ah, in capitalism cate echipe au falimentat ? Petrolul, care petrolul ? Rapid ? A murit si s-au intors 4 parti, una e fc r. Capitalism. Tot statul a venit si v-a construit stadioane.
Cate echipe rapid sunt atunci, daca asta din prima liga este fc. R ?
Nu la voi ma refeream...
Daca nu ne distrugeau comunistii tara am fi avut cel putin trei ligi ale campionilor cistigate, Ripensia chiar inainte de comunism a batut AC Milan cu 3 0.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.