Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
0
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
1
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Kim Jong-un și Xi Jinping, cu stropitori de aur în mână: Imagini de la ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Pt. fff In primul rind nu-mi spui tu ce sa spun si ce nu. In al doilea rind jegul de zicu si-a facut o suma din care poate trai linistit pina la adinci batrinete,iar daca nu e asa se poate angaja portar la dinamo sau rrapid. In al treilea rind mi-as mai dori sa nu mai poti nici tu sa scrii idiotenii pe net
D-le mac esti un mare dobitoc.Oricat de mult urasti o echipa sau iubesti alta,in viata ta sa nu mai spui despre un fotbalist,fie el Zicu,Bunica,Radoi,etc,ca iti doresti sa nu mai joace.Asta este meseria lor.Cum ar fi daca cineva ti-ar dori sa nu mai lucrezi niciodatta?Cu ce ti-ai mai intretine familia?Ti-am scris "numele" cu litera mica deoarece atat de mic esti tu ca om.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.