Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » Deschidere de scor
8
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
0
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
0
Ce a făcut Zeljko Kopic la debutul pe banca celor de la Wieczysta Cracovia
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
in 5ani??.... au fost infrangeri, 30 de goluri incaste dar si doua victorii (17-10-2010,etapa 11,Dinamo-stiaua 2-1: 25-04-2011,etapa28 ,stiaua-Dinamo 0-1 si doua egaluri ,anul trecut...asa ca lasa valahismele!
asociatia arbtrilor nu mai are nici un meci oficial pana la final iar cel de aseara l-au rezolvat cu astafei de la petrolul.
Daca ASA ar trebui exclusa, atunci fcsb cam ce pedeapsa ar merita ???!!!Conducatorul clubului in puscarie penru hotir in fotbal.coruptie dovedita !!!patron recent eliberat di puscarie pentru acte de coruptie ,mituire!!!????
Chiar dacă va câştiga campionatul ASA va fi exclusă din cupele europene. Acum, după ce justiţia română s-a pronunţat în afacerea "Mită din elicopter", UEFA va exclude echipa mituitoare de arbitri. Nici FRF nu mai poate pune mult timp batista pe ţambal, în curând trebuie să se publice Motivarea Hotărârii Judecătoreşti prin care V Avram a luat trei ani de bulău pentru mituirea arbitrilor în favoarea ASA !
Probleme are doar ASA. FCSB se poate baza pe vedetele sale Tudor, Coltescu si Hategan.
vestea buna este ca, lipsind chipciu, fcsb va juca din nou in "11" !
am vazut valoarea fcsb-ului in meciurile cu Rapid, Otelul,Petrolul,ASA,Concordia,Pandurii,Craiova,Ceahlaul....deci din totalul de 32 meciuri ,stiaua a pierdut 7 (5 pe teren propriu) si a facut 4 egaluri....valoare,nene! valoareeee! hegemonieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
lasa ma ca are dinamo vloare .... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ce *** esti ma :)))))))))))) esti demn de mila !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DE CE NU DATI VOI DE PAMANT CU STEAUA de ce lasati pe altii ????... in 5 ani ati reusit un amarat de egal... in rest ati pierdut toate derbyurile ...30 de goluri iti spune ceva ???? mai ai nevoie de dovezi ca STEAUA are valoare ?????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.