Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
0
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester United mută pentru căpitanul lui Radu Drăgușin!
0
Primele vederi de la Mondial » Ce am găsit lângă „Mexico City Stadium”: „De ce mi-ai adus aminte de asta?! Am amintiri triste cu românul «George»”
1
Olandezii au probleme și cu portarul! Deja l-au pierdut pe Jurrien Timber
0
Plictisiți la imn, încântători în joc! » Selecționerul De La Fuente: „Avem cei mai buni mijlocași din lume”
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
Buna initiativa lui Piti de a scoate gardurile. Problema se pune daca suporteri sunt pregatiti pentru asa ceva. Sper ca sa gandit si la riscuri, care sigur nu vor fi putine.
din nou o decizia admirabila a lui Piti care se gandeste si la suporteri si la confortul acestora sper sa nu mai existe incidente ca in sezoanele trecute Bravo Piti!RESPECT!
daca vrea sa faca orice pt impacare cu suporterii cei care-l apreciaza real pe Zapata este momentul ca noi/ei sa se implice si sa-l sustina pe Rufay in fata "specialistului" Cred ca Rufay merita toata recunostinta noastra si implicarea de care putem da dovada. REpet, cei care-l apreciaza cu adevarat!
lol...tribuna a-ntaia ??? DOOAMNE DUMNEZEULE!
iar va ajunge Steaua cel mai suspendat club din...Europa !!!
Din pacate bucurestiul nu e pregatit pentru asa ceva ! Piturca isi asuma un mare risc !!!
Si cu brichetele?! cu brichetele cum ramane??... Acum vreo doi ani, in Ghencea, in sectorul galeriei Rapidului, pana si deasupra ati pus o plasa, o retzea... Este clar pt toata lumea ca romanii nu sunt inca pregatiti pt astfel de tratament! Poate la meciurile Urzicenilor in prelim CL... In rest, d'acu, in Ghencea, sa-ntelegem ca "amabilitatile" dintre sustinatori se vor schimba direct pe terenul de joc?!
normalitate ?...care e normalitatea intr-o tara anormala !!!???...intr-o lume normala e f adevarat ca nu-si au rost gardurile , dar in Romania ar trebui ca-n america de sud , facute santuri cu apa in jurul terenului !!!...cand vor incepe aurrollacii stelei sa intre pe teren sa vezi ce se vor pune gardurile la loc !!!...intr-o tara fara legi si cu legi care nu se pun in aplicare se ajunge la...legea junglei !!!...iar romania e o jungla plina de...animale !!!
cu siguranta vor intra nebuni pe teren, ca avem destui
bv as ar trebuie pe toate stadioanele dar no exista prea multi nebunii in ziua de azi sigur se va gasii sa intre unul si ar trebuii sa fie mai drastice pedepsele pentru cei care intra pe teren aiurea fac pariu ca acuma o sa fie nebunii ca intra saputorii cum nu le convine ceva HAI DINAMO un nebun e bine sa il ti in cusca decat sa ii dea liberatate sa faca nebunii Nu uitatii noi suntem Romanii e in gene sa fim cruzii si nebunii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.