Alte știri din fotbal
Petrolul - Rapid, mari orgolii și medicament! Lotul giuleștenilor pentru meciul de la Ploiești
0
După tragerea la sorți în Cupa României, Florin Niță a dezvăluit ce l-a sfătuit pe Târnovanu: „Eu vorbesc mereu cu el”
0
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Care e viitorul lui Șumudică la CFR Cluj? » Noul șef din Gruia dezvăluie: „Am o viziune clară”
0
Știri din fotbal internațional
Toni Kroos și-a desemnat favoritul pentru Balonul de Aur
0
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
pe foaie.
PARCA UN ANTRENOR NU AVEA VOIE SA ANTRENEZE 2 ECHIPE INTR-UN CAMPIONAT
ca sa nu mai zic de "Craioveanu a cerut 250.000 de euro pe an!" e o alta aberatie..sau si pe craioveanu il cunoasteti mai bine ca noi! Nu ca sume e prea mare sau prea mica dar cred ca nici nu sa ajuns asa departe cu discutia.El a declarat ca la un proiect interesant si de termen lung ar veni cu cea mai mare placere.Eu cred ca acum e destul de interesant..la valoarea si imaginea lui pentru club nu ar conta suma de care vorbiti voi..dar repet dar cred ca nici nu sa ajuns asa departe c
helloooooo...preturile la bilete sunt asa de 1 an....dar pe voi nu va interesat pana acum....Bine ca nu ati zis ca sunt pe gratis numai sa umple stadionul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.