Alte știri din fotbal
Prezentarea lui Nuno Campos » Nicolescu și directorul sportiv îi sunt alături la conferință
0
Șase cluburi au încălcat regula 5+6 și trebuie să plătească! » FCSB și alte 5 echipe împart toți banii: cât vor încasa
0
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
14
Impact MAJOR în Superliga! » FIFA a aprobat două noi reguli parcă făcute special pentru fotbalul românesc
1
Știri din fotbal internațional
Real are cel mai scump tricou din lume! » Trei parteneriate stratosferice
0
Schimbare la vârf în clasamentul FIFA, înainte de Mondial + Cum stă România după prima acțiune a lui Hagi
0
Declan Rice, certat de mama sa înainte de startul Campionatului Mondial » Cum a apărut la ședința foto oficială
0
E oficial! Barcelona l-a transferat definitiv pe noul „Salah”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
14
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
uite yo tin cu rapid si nu-s singuru ^^
da frate ai dreptate, m-am referit la orasele din oltenia
da frate ai dreptate, m-am referit la orasele din oltenia
in Craiova niciodata n.o sa vedeti pe cineva care sa tina cu steaua sau dinamo! Toti tin cu CRAIOVA!!! normal ca sunt olteni care tin cu steaua, dar aia sunt de la tara, de la sate si comune! tarani, ca toti stelistii :))
are dreptate omu, cel putin in oltenia, unde majoritatea oamenilor erau stelisti(inafara de orasu craiova) acuma pot zice ca sunt craioveni majoritatea, ii vezi prin baruri cum se bucura la golurile craiovei, cum vorbesc mosii de piturca, e foarte iubit in oltenia acest om
bai rapids esti culmea,de unde sti ba tu ? I-ai intrebat ? Vorbesti sa te afli in treaba dar esti sarit din schema total.De fapt nu vad care e treaba ta aici. Repet inca odata,la ce sa tii cu Craiova ? Bine,pe aia din Oltenia ii inteleg.Dar un suporter stelist nu va tine niciodata cu Craiova,in cel mai bun caz i va vrea binele lui Piti si sa ii mearga lui bine.Atat si nimic mai mult. Mai deschide piti gura de 2 ori si iar toata romania i va dori moartea,remember 2009.
ba omule, habar nu ai, nu ma refeream la fanii din bucuresti, a castigat multi fani din provincie si stiu multi, si tot asa acuma a pierdut multi fani din provincie steaua, in fata craiovei, peste 70% dintre fanii stelei din provincie sunt mercenari
bai rapids,te faci de ras ma.Stii tu cum era pe Ghencea ? Eu am fost acolo si stiu mai bine,vezi de rapiduletul tau ca e mai bine,rrom interbelic.
bai rapids,te faci de ras ma.Stii tu cum era pe Ghencea ? Eu am fost acolo si stiu mai bine,rrom interbelic.
uite bwa mwi3 ca sunt stelisti care renutnta la steaua pentru o echipa precum craiova!!!! FORZA STIINTA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.