Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Luptați!”. Detaliile ce pot face diferența
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul
20
Planul pregătit în secret peste noapte! » Imaginile surprinse în stadionul lui Beșiktaș
0
E gata de un come-back spectaculos, la Dinamo! Debutul a fost programat
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rednic a fost capul rautatilor !!
Burlescu ARE GRIJA DE ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...zise elvetianul Iliev
NORMAL CA GLOABELE CARE SE STIU CA SINT NISTE *** SA BAGE ASTA CU SUPORTERII. DINAMO E IN B ASTA STIE TOATA LUMEA CU CAPUL PE UMERI.TOATE SPECULATIILE DIN PRESA SINT PRAF IN OCHII. TOATE VRAJELILE CU INVESTITORI INTERESATI SA VINA LINGA ECHIPA SI BLA BLA BLA,PROBLEMA E CARE ECHIPA CA ADUNATURA AIA DIN TEREN NU POTI SA O NUMESTI ECHIPA DE FOTBAL. CE MA DERANJEAZA LA CONDUCERILE CARE VIN SI PLEACA CA INTOTDEUNA MINT CU NERUSINARE SUPORTERII. EU I-AS INTREBA ASA ,SA INTREBAT VREUN MORT DIN CLUB INCEPIND DELA PRIMUL PINA LA ULTIMUL IN CE COCLAUR ERAU IN MOMENTUL ASTA DACA NU ERAU SUPORTERII? ASA CA *** LA TOATE GLOABELE DIN TEREN SI DIN AFARA LUI. DINAMO INSEAMNA MAI MULT DECIT VOI TOTI LA UN LOC.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare fotbaliștii ăștia înțeleg că au dus Dinamo București pe loc retrogradabil!?... Și nu au salarii mici.... Dar pierd cu nonșalanță orice duel direct! Atunci nu le e lehamite că iau banii degeaba!?... Ăștia parca ar trage la titlu în mintea lor ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"va putea să fie concentrat și focusat". "Focusat" e adaptarea romaneasca (nu traducerea) a cuvantului "focused", care se traduce prin "concentrat". Nu incercati sa reinventati limba romana. Sunteti ziaristi, ce dracu.
Pai dupa ce fac 2 penaltyuri la rand , in mod identic, ori esti prost, ori ai intentii rele pt ca ai pus ceva banisori la o casa de pariuri ! Prea au fost gogonate
Suporterii sunt de vină ... ce glumă bună ... !!!
Inlocuitorii aceia evident nici istorie nu cunosc. Valahia e tototdata si tzara lui Plamen Iliev. Ea a fost intemeiata de vlahi si de bulgari in frunte cu Ivan (Ioan, Ionitza, Caloianul, Kaloiannis) si Petr (Petru) Asen (Asan). Dovezile si toponimice in acest sens exista pana in centrul tzarii de azi. Echipa de amiaza (Chindia) de unde e? Bulgarii, turci slavizati, sunt rudele lor. Moldova, fosta provincie maghiara de granita pierduta la invazia tatara din 1241 si recolonizata cu vlahi si cu s^rbi nu are mare lucru in comun cu ei. Transilvania, pleashca nesperata, nici atata. Tzara de azi, un proiect nesincer exclusiv in favoara sudistilor si tot exclusiv in detrimentul celorlalti, este mereu trasa in jos de acest comportament primitiv sudist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.