Comentarii (92)

Pop Vasile  •  15 Martie 2018, 15:59

Asta numai asa mai poate cistiga ( eventual ) ceva . Cu contestatii ( la FRF sau TAS ) si cu brichete aruncate in teren . RUSINE , CIOBANE !!!

Costel Tudor  •  15 Martie 2018, 14:50

Dlor. GSp-isti , va place ce face acest PUSCARIAS in fotbalul romanesc ? Retine-ti acest PUSCARIAS este GROPARUL fotbalului romanesc iar voi sunteti ajutoarele lui !!!

minell73  •  15 Martie 2018, 13:35
Postat de jack_the_stripper pe 15 Martie 2018, 13:30

Gigi a întins sârma cobrele, minellii și dinamo_fanii dansează pe ea. Ah, ah, ce no-liferi.

Stimata doamna ati aparut?

moshu_shukaru  •  15 Martie 2018, 15:14
Postat de luciann pe 15 Martie 2018, 15:05

Are dreptate cu Culio, e cel mai mare simulator!

"cu Culio"...Frumos, se cunoaște că ai ureche muzicală. Dar parcă mai frumos suna...ca Camora.

Dumitru Ciobanu  •  15 Martie 2018, 13:34
Postat de yosif_vs pe 15 Martie 2018, 13:16

culio e un circar. Se plange ca il faulteaza si firele de iarba, si linia de tusa HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA

Ori cum ar fi nu îl întrece pe Teleleu Tănase chiar de nu bate vîntul îl apucă amețeala și daca e cineva în preajmă,cade și cere pomană și arbitrii care au datoarie la seful fermei gata acționează.Asta nu e fotbal e circ cu pomană.Cînd pleacă Becali din fotbal să se normalizeze campionatul ce zici LUPESCULE

fcd18  •  15 Martie 2018, 13:11

Si cica sa tinem cu astia in Europa.

indolentuu  •  15 Martie 2018, 12:58

iar se duce la tas?

gica_barosanu  •  15 Martie 2018, 15:40

ce poti sa te astepti de la un diavol decat la un plan diabolic, mafi0tul becali care ne invata cum sa furam si cum fura el de la stat.

cobra_z  •  15 Martie 2018, 13:25

din tot delirul de mai sus rezulta o concluzie : deja tremura izmenele pe el...

romeverest  •  15 Martie 2018, 17:48

Jenant personaj !! Idiotul asta simte ca-i fuge pamantul de sub picioare si nu stie ce sa mai faca. Anul trecut ne-a facut de rusine in toata Europa mergand la Tas si reclamand echipa nasului sau, poate asa reusea sa castige campionatul !! Continua cu aceleasi magarii si cu Cfr, iar asa isi atrage tor mai mult antipatia iubitorilor de fotbal !! Uite asa va pierde si acest al treilea campionat la rand si o merita din plin !!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10