Alte știri din fotbal
După 132 de apariții pentru România, e în fața ultimului meci la națională: „E definitiv, nu mă răzgândesc”
0
Universitatea Craiova - Rapid » Dobre, OUT din primul 11 + Suporterii olteni așteaptă echipa în stradă
5
Antrenoarea de la naționala României, despre prima femeie antrenor în Bundesliga: „E vorba de mentalitate”
0
Petrolul Ploiești - FC Hermannstadt, duel în zona roșie. Neguț a egalat
2
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu își poate lua „adio” de la titlu în Grecia, după derby-ul AEK - PAOK
0
Ce-ai făcut, Gigi?! » Donnarumma, gafă cum rar se poate vedea, în meciul de titlu cu Arsenal
0
Manchester City - Arsenal, derby-ul decisiv pentru titlu. Haaland a înscris
8
Ioan Vermeșan a jucat 49 de minute cu AC Milan » Cum s-a descurcat tânărul atacant
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Tot mai mulți șoferi își pun saci scumpi pe oglinzile retrovizoare: au un ...
Libertatea
Cumnata i-a stricat cea mai frumoasă zi din viața ei. Mireasa s-a trezit ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
chiar,cu alea cateva multe meleoane luate pentru facut prezenta in champions league ce se aude?ca la fiecare 2 luni aud ca intra in ei si aduc pe messi si pe frasu si or sa rupa tot
Sper sa se faca ceva transferuri cu mare intelepciune. Daca se aduce o basculanta de bananieri si o rastoarna in ograda mai rau fac. Eu cam asta inteleg din declaratiile astea fantasmagorice. Otelul a stiut dintodeauna sa faca transferuri cu cap de afara si sa promoveze jucatori anonimi din Romania. Ar fi pacat sa renunte la aceste principii acum.
ar fi foarte bine pentru fotbalul romanesc....
Cum ai tupeul sa spui asta cand e fix cazul tau? Asta se declara pe atunci. Daca nu stii, taci in mm si documenteaza-te.
Cand ia cumparat cine? Mittal Steel, cand a cumparat combinatul din Galati, sau trezit cu echipa de fotbal in "brate". A venit la pachet, ca sa zic asa! Deci nu , nu a fost vorba nici macar o secunda de investitie din partea Mittal la echipa de fotbal Otelul Galati! Ei erau sponsorii, atat, cumva obligati defapt! Intelegi? Cum ai zis, cine mai tine minte stie, insa se pare ca esti pe langa "cunoastere", asa ca abtinete de la comentarii inutile daca nu ai habar despre ce vorbesti!
PENTRU GABONNE1982 :de la voi nu-l vrem decat pe UTECILA ,sa le spele baietilor suspensoarele !
Au mai anuntat ei, cand i-a cumparat Mittal Steel, ca fac echipa de clasa europeana... Cine mai tine minte stie. Cand colo acum se bat la retrogradare. Iar campionatul l-au luat mai mult datorita lui Dorinel care a stiut sa sudeze bine o echipa slabuta; ca jucatorii, in afara de vreo 2-3, erau de pluton de campionat, nimic deosebit.
Mentionarea a fost clara, "in spiritul Otelului", "spectaculosi"......"de clasa" e inventia bombastica din titlu, in Romania nu exista jucatori de clasa!
Mai este pana sa se faca astfel de investitii "cu cap" . Din pacate , banii sunt preferati sportului , spectacolului, de aceea nu se prea investeste si se fura atat de mult.
poate ajunge Otelul nostru ca Metalist Kharkov in Ucraina,cu jucatori ca Taison,Sosa etc. Glumesc,dar tinand cont ca din perioada lui Dinamo cu n(n+2)/2 actionari nu s-au mai anuntat investitii majore in campionatul nostru ,daca aduce Avramescu 2-3 jucatori la finalul carierei sau ceva tineri ca Shaktar demolam Steaua,Vaslui,CFR tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.