Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Vrafu este un fecedebist de seamă din ghiveci
Mai fecesebistule
Cu demiteri repetate si cu jucatori resapati Dinamo nu poate face mare lucru. Uitati-va la fc5b. Dica cu jucatori buni face pe moartea caprioarei an de an. La fc5b e mai rau!!
Voia...
...despre posibila demitere: "Am o relație bună cu conducerea, vom vedea ce va fi zilele viitoare. Mie îmi place să lupt până la ultimul loc " cam asta vroia sa zică. Eu zic sa fie lasat să-și îndeplinească visul.
Acolo numai clona mai ajunge ca sa faca iar record de umilinte in Europa. De fapt acum iau manita mai devreme ca sa nu existe dubii
si era in grupele champions ligue
Bratu parea promitator, dar se pare ca e varza de fapt. Daca Neghinita avea creier il pastra pe Rednic, acum se batea la titlu cu el. Asa e cand esti zgarcit.
Cum sa intri in grupe pe spatele Stelei? Jignesti legenda Lacatus. Steaua este in Liga 4. Tot aveti tendinta de a folosi ilegal numele unei echipe de fotbal care a facut istorie pentru Romania, insa din 2004 de cand v-ati infiintat sunteti rusinea Europei. Clonache, tu iti dai seama ca echipa ta are cele mai multe meciuri consecutive fara victorie din istoria competitei CL? Mai stii ca STEAUA BUCURESTI a castigat CCE, o competitie in care FcSb Popesti Leordeni nu a participat niciodata?
du-te bratule, ia-ti talpasita ca nu esti de Dinamo, daca tu continui in prostie sa ne mananci si ultimele fire albe din cap, du-te tata unde vezi cu ochii, aduceti antrenor strain ( dar nu de fotbal) !!! Azi Multescu te-a pus la punct cu toate inventiile tale Bratule !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.