Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Esti foarte *** daca tu crezi ca Steaua a luat 20 milioane de euro, aia i-a luat becali, nu Steaua, de fapt, voi va bucurati ca se imbogateste gigi..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bratu tot schimba echipa,dar ieri a fost total neinspirat-atat cu formula de inceput- prin neintroducerea lui sSalomao si Sorescu,precum si insistenta cu Gomelt si Hanca-cat si prin schimbarile facute- pentru ca nu trebuiau scosi Daniel Popa si Coper- si trebuiau scosi Gomelt si Hanca!Sunt convins ca Subotici si Coper si prebabil ca si Mezague- sau cum il cheama-sunt jucatori buni si se vor remarca si sunt tot atat de convins ca in cazul lor se va repeta scenariul cu Gnohere si cu Nemec !Adica vor fi ofertati fara rusine de cinicul Becali si- pentru ca conducerea probabil ca le-a incheiat contracte numai pe un an-Negoita ii va da pe maruntis-daca nu-i va pierde gratis!
Dute Bratule si fa experimente prin liga 3 a sau la vreo echipa de pitici ! Un Dinamo asa slab nu am vazut niciodata !
iar pe 8? tot pe 8? numai pe 8? doar pe 8? ddb iar pe 8? ahahhahaha
Mai bine ar pleca,ca totdeauna atunci cand se schimba antrenorul se schimba ptica meciului,se vad rezultatele,De cincizeci de ani de cand sunt dinamovist,mi se pare ca aceasta perioada nefasta din viata clubului n-a existat niciodata,Cum sa primesti atatea goluri? Ce fel de aparare,ce fel de jucatori?Jmecherul asta prost de antrenor,daca vede ca nu este capabil sa fie antrenor la o asemenea echipa de frunte a fotbalului romanesc ,de ce nu-si da demisia?Eu stiu ca daca vezi ca nu esti capabil,lasa locul altuia ,poate mai bun.Pai baiatul asta trebuia sa antreneze undeva in liga 3-a sau a 2-a ,si daca avea rezultate sa fie promovat la prima echipa.Este varza ca antrenor si a facut o echipa DINAMO varza. Rusine sa-i fie,cum, mai scoate capul in lume,o duce pe DINAMOdirect in liga 2-a,sa se bucure dusmanii.
Ca sa ajungi sa fii umilit in grupele Champions League trebuie sa ajungi acolo in primul rand, si sa ptimesti 20.000.000 de euro. Diferenta dintre Steaua si Dinamo este ca Steaua a plecat acasa dupa ce s-a calificat si a luat 20 milioane, Dinamo a plecat batuta si cu buzunarele goale 30 de ani la rand :)))))
Vinovatul principal e Negoiță, dar și Bratu face echipa terci, meci de meci. Zici că e în perioada de pregătire și el caută formule. Nu joacă două etape consecutive cu aceeași componență în teren. De unde relații de joc?! Pe lângă asta, are probleme în a sesiza valoarea jucătorilor, dar și structura lotului. Unde este închizătorul?! Cum să n-ai niciunul în lot și să speri la îmbunătățirea jocului defensiv?! Ce valoare au arătat Popovici, Axente, Katsikas, Hanca, de i-ai dorit sau păstrat în lot? Bratu e derutat total și asta se vede de la meci la meci. Păcat.
Mah loaza, mai aveți curajul sa vorbiți de Steaua? Umilință, numele tău e Dinamo!
Alea erau optiunile? mai era o optiune care ar fi vrut sa vina la Dinamo, Bilinski, dar nu , tu ai preferat pe axinte.. Macar de incercai dracu numai cu jucatori tineri, macar stiam una si buna..
Du-i pe 10 bratone, nu te lăsa..!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.