Alte știri din fotbal
Sabin Ilie a prezis finala Cupei României: „Pe ea o văd să dea totul”
0
Desemnat de Gigi Becali să aducă un antrenor, MM Stoica dezvăluie prima țintă: „L-am sunat și l-am rugat să ne ajute”
8
„Gata, bă, intru eu în rol!” » Gigi Becali s-a pus antrenor, după despărțirea de Rădoi: „Abia așteptam să mă întorc pe iarbă!”
11
Ilie Dumitrescu îl scuză pe Becali: „O declarație nefericită, nu-l consider un om rău”
0
Știri din fotbal internațional
Jumătate de miliard de euro! » Rinat Ahmetov a cumpărat cel mai scump apartament din istorie
1
Sfat inedit pentru Cristi Chivu de la un fost antrenor campion în Serie A: „Fă-te urât, dar menține-i pe toți în alertă!”
0
Barcelona, tricouri speciale în „El Clasico”
0
Real Madrid a pus ochii pe starul lui Chivu: „Ar fi în contradicție cu politica clubului”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Planul strategic al lui Xi Jinping care a salvat China din fața șocului ...
Libertatea
Pariul riscant al PSD: Moțiune de cenzură sau anticipate? De ce Nicușor Dan ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
daka ne este frika de urziceni... ne bucuram ca pleaca dan petrescu. pentru ca nu suntem dekat niste jigodii obosite. daca dan petrescu spune ca vrea sa plece din tara din cauza arbitrajelor... inseamna ca trebui sa ne punem mari semne de intrebare. numai daca revedem ultimele meciuri din campionatul trecut ne putem da seama kata dreptate are. shi ne dam seama si de ce a pierdut dinamo campionatul. daca este sa plece cineva din tara... astia ar fi sandu, borcea, pinalty, shi altii ca ei.
dar de cind acesta rebut cu chip de om se baga si peste antrenori?chiar nimeni nu vede ca desi ii este luata licenta tot el taie si spinzura ?alo fifa ,uefa
Daneeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Du-te in jungla tata. Acolo e loc pt salbatici!!!
daca vrei sa vezi meci azi cauti evotutorials pe gugal si vezi pe digisport
Bai comunistilor, de ce ati sters din text familia Becali (dar cu F in loc de B )???????????
Asta- vrajeala. Asta a fost, de la bun inceput, scopul intregului aranjament al familiei FECALI, Urziceniul sa ia campionatul, si "bunul prieten" Dan Petrescu sa-si gaseasca o echipa in strainatate iar Fecali sa vanda jumatate din echipa Urziceni.
ha ,ha ai uitat ca ai mai fost in polonia si te au alungat aia de acoolo
de ce la iarna?poate pleca acum......abia nu-i mai vedem scalambaielile ridicole...o duce si pe nevasta-sa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.