Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
ce legatura are Basescu cu problemele din articol ?
e mai grav de atat, ca sa stai la adapostul unui salariu de bugetar trebuie sa fii membru de partid, tot sistemul corupt
Nu intelegi ca bugetarii sunt folositi ca masa de vot?
m-am mai gandit...tie,iuliane,ar trebui sa ti se retraga dreptul de vot,mai bine....pe motiv de iresponsabilitate ! "chiorul" cum il numesti tu,a tinut Romania nemernicilor ca tine si a hotilor ,pe linia de plutire ! astia pe care-i lingi tu in cur,fura si pamantul de pe morminte !
Ai creierul spalat. Pe vremea lui Dej voi castigati cupe si campionate, Rapidul retrograda in divizia B.
sa-ti explic concluzia: "ponta l-a pus pe iorgulescu, basescu l-a dat jos"
aham ... si de ce ma rog nu trebuia sa se reduca sectorul bugetar? ti se pare ca sunt prea putini sau muncesc prea mult? sau tu n-ai avut de-a face cu birocratia mizerabila din tara asta mirifica? hai sa nu politizam sportul asta mai mult decat este deja politizat ... sa ne vedem de Steaua noastra ... :)
du-te sa faci nani putin..noi vorbim de o alta perioada,..probabil esti obosit si te inteleg
de parca Gino Iorgulescu ar fi vreun fraier sa se predea la prima strigare
Si cand e vorba de Gheorghiu-Dej, zburatoarele se fac ca ploua!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.