Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
„E un mare idiot!” » Costi Mocanu îl jignește, după Anglia - Argentina
2
Thierry Henry a rămas mască după, Anglia - Argentina: „Ești mare, omule!”
0
„Wonderwall” străpuns de laserul lui Messi! Anglia a căzut secerată la câțiva pași de visul suprem » Spania - Argentina, marea finală!
39
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Pai parca mai ieri il dadeati ca sigur la Petrolul, eu citessc acest "ziar" doar ca sa ma amuz de gogosile turnate pe banda rulanta!
e dragut... pornsport il trimite la Maccabi Tel Aviv, voui il trimiteti la elvetieni... spune multe despre valoarea si credibilitatea presei de la noi...
MATA ! ( HOO - nu te speria , nu este ea patronul !, trece-o doar la acatiste la biserica pentru pacatele de a naste avortroni!!>)
In nici-un caz Copos sau Cristescu! Mergi pe cei care se ocupa de insolventa!!!
kily: Da dar poate ii ofera un post lui Iacov in conducerea Rapidului, nu stiti ca Iacov este rapidist ????? pacat de FC National unde a distrus clubul ala de traditie si frumos, i-a dat pe mana bancii si aia au desfintat echipa
eu sper ca Herea sa ramana la Rapid si sa faca treaba akolo, in schimb sper sa se orienteze la An.Cristea
Fireste!
e un jucator excelent pentru Liga 1.
Cine-e patronul de la Rapid, ca nu stiu pe cin' sa trec in acatiste la biserica!
nu cred sa ia 1 milion pe el... asa incat iacov se va alege cu mai mult! si este si normal pentru ca savarina l'a facut si pe iacov cand l'a "furat" pe herea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.