Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a vorbit despre accidentarea din meciul cu Fenerbahce: „Sper să nu fie nimic grav”
0
Mihai Stoichiță laudă evoluția FCSB din meciul cu Fenerbahce: „Steaua a fost net superioară”
0
„Acum am hotărât!” » Gigi Becali anunță noile transferuri de la FCSB: „Pe Politic îl dau în Grecia”
0
Toate echipele calificate din grupa Europa League: „roșu” pentru Răzvan Lucescu, PAOK s-a prăbușit!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca ramanea la gazu, cu el nu retrogradam, cel putin 5-6 puncte aveam in plus!
lacatul pus pe clubul asociatiei din tg mures . cam aia urmeaza. lali ... vezi ca maior *** banii comunitatii !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
odata ce a intrat DNA-ul in ei era si normal sa plece pe capete !!! Ascultati la mine urmatoarea chestie: ASA TARGU MURES NU se va desfinta sezonu asta dar va retrograda si dupa ce va retrograda dupaia vor pune lacatu pe club, oricum anu asta se duc in B suta la suta Petrolul si Targu Mures !!!
finala CCE 89 a fost 4-0 ptr AC Milan , insiri prea multe lucruri pierdute la limita ceea ce nu este adevarat ,campionatele din ultimii 10 ani le-ati pierdut nu la limita ci diferente foarte mari .
nu-i bai,intră Șezărică și cu restul *** pe gazon...asa campioană,restu-i cancan. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai pot sa fie. dar ar fi deja prea mult ca in ultimi 4 ani sa pierdem a 3-a supercupa. stiu ca supercupa nu conteaza la absolut nimica,dar totusi,daca tot se joaca,macar sa o castigi. in ultimi 4 ani,Steaua a pierdut vreo 3 trofee la limita(penaltyuri de 2 ori si 1-0),2 supercupe si o cupa. pai in toata istoria stelei cred ca am pierdut aproape 30 de trofee la limita(pun aici finale si locul 2 in campionat): am pierdut o cupa intercontinentala. o finala de ucl/cce. 8 finale de cupe ale romaniei. 4 finale de supercupa. si de 13 ori am terminat in liga 1 pe locul 2(cei,drept,la locul 2 in campionat este discutabila treaba,spre exemplu in 2008 am pierdut la limita campionatul iar in 2007 la 6 puncte distanta).
..un sambure de adevar trebuie sa existe daca-l citez/tastez pe Dl D. Diaconescu precum ca ,,oltenii sunt evreii Romaniei'':)
Începând din primăvară, am postat deseori că ASA va intra în insolvenţă atunci când va trebui să plătească salariile jucătorilor. Nu m-a ascultat nimeni, acum jucătorii nou veniţi la ASA alergă ca speriaţii să-şi caute echipă !
Stii ca Steaua e obsesia tuturor ratatilor din Romania
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.